Филтри -

Градежни машини Hitachi

Резултати од пребарување: 3049 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

3049 огласа: Градежни машини Hitachi

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 9700 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2016 Километража 3397 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Мини багер
Година 2019 Километража 1980 м/ч Сила
Полска, Karchowice
Контактирајте го продавачот
28.760 € GBP 24.500 GBP
Багер гасеничар
Година 2004 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 10205 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2024 Километража 2 м/ч Сила
Романија, Bucharest
Utirom Invest SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
37.500 US$ EUR ≈ 34.550 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Длабочина на копање 7.38 м Радиус на копање 10.89 м Висина за истовар 10.36 м
Година 2020 Километража 1750 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
14.600 US$ EUR ≈ 13.450 €
Мини багер
Длабочина на копање 3.85 м Длабочина на копање 3850 мм Радиус на копање 6.25 м Висина за истовар 4.08 м
Година 2017 Километража 2500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Брзина 40 км/ч
Година 2013 Километража 9810 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.820 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2 Длабочина на копање 4.17 м Радиус на копање 6.32 м Висина за истовар 7.15 м
Година 2020 Километража 1772 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2 Длабочина на копање 6.45 м Радиус на копање 15.35 м Висина за истовар 9.08 м
Година 2018 Километража 4000 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.280 €
Мини багер
Длабочина на копање 3.55 м Длабочина на копање 3550 мм Радиус на копање 5.96 м Висина за истовар 4.05 м
Година 2017 Километража 2660 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.520 €
Мини багер
Длабочина на копање 3.6 м Радиус на копање 6 м Висина за истовар 4 м
Година 2019 Километража 1600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.980 €
Мини багер
Длабочина на копање 3.6 м Радиус на копање 6 м Висина за истовар 4 м
Година 2020 Километража 1700 м/ч Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар Hitachi ZX520LCH-5B багер гасеничар Hitachi ZX520LCH-5B
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 13567 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
13.003 US$ EUR ≈ 11.980 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Длабочина на копање 4.11 м Длабочина на копање 4110 мм Радиус на копање 6.26 м Висина за истовар 5.21 м
Година 2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 5126 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Длабочина на копање 7.22 м Радиус на копање 10.52 м
Година 2017 Километража 4645 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.67 м
Година 2009 Километража 6904 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
60.700 € NOK 699.000 NOK
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 9300 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
56.350 € NOK 649.000 NOK
Мини багер
Година 2022 Километража 1650 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
65.040 € NOK 749.000 NOK
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 9600 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
62.950 € NOK 725.000 NOK
Мини багер
Година 2018 Километража 4900 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
69.380 € NOK 799.000 NOK
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 7500 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
69.380 € NOK 799.000 NOK
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 7400 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3049 огласа
Прикажи