Филтри -

Автодигалки Sany

Резултати од пребарување: 319 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

319 огласа: Автодигалки Sany

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 120 м Дофат на стрела 64.5 м Дофаќач 50 м Капацитет на крајот на стрелата 12 т Брзина 75 км/ч
Година 06/2020 Километража 1000 м/ч Сила
Турција, Pendik/İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.670 €
Година 2018 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на кран Palfinger Sany Модел STC250C5-1
Година Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
нови автодигалка Sany Brand New Sany 220t All terrain crane
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на кран Palfinger Sany Модел SAC2200C8-8 Висина на подигање 35.9664 м Дофаќач 26.8224 м
Година 03/2023 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
нови автодигалка Sany Brand New Original 260t All Terrain Crane
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 117.934 кг Евро Euro 6 Суспензија хидраулично Марка на кран Palfinger Sany Модел SAC2600C8-8 Противтежа 35380 кг
Година 02/2023 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
автодигалка Sany STC800 автодигалка Sany STC800 автодигалка Sany STC800
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 80000 кг Висина на подигање 84.6 м Дофаќач 27 м
Година 01/2018 Километража 10200 км Сила
Кина, Shanghai
автодигалка Sany STC250H автодигалка Sany STC250H автодигалка Sany STC250H
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Модел STC250H Висина на подигање 42 м Дофат на стрела 16 м Дофаќач 58 м
Година 02/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 35000 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Модел STC350S Капацитет на крајот на стрелата 35 т Макара макара
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Модел Sany STC250 Капацитет на крајот на стрелата 25 т Брзина 85 км/ч Макара макара
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на кран Palfinger Sany Модел STC250S Капацитет на крајот на стрелата 25 т Брзина 85 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 100000 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на кран Palfinger Sany Модел STC1000 Висина на подигање 100 м Капацитет на крајот на стрелата 100 т Брзина 85 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 35000 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на кран Palfinger Sany Модел STC350S Капацитет на крајот на стрелата 35 т Брзина 85 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 45470 кг Марка на кран Palfinger Sany Модел SYM5454J Противтежа 17500 кг
Година 01/2015 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Модел Sany Капацитет на крајот на стрелата 100 т Макара макара
Година 2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг Марка на кран Palfinger Sany Модел STC500 Брзина 80 км/ч
Година 01/2021 Километража 3000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 65.720 €
Марка на кран Palfinger Sany Модел STC 800 Висина на подигање 61.6 м Противтежа 2000 кг
Година 2021 Километража 820 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
41.800 US$ EUR ≈ 39.240 €
Марка на кран Palfinger Sany Модел STC500 Висина на подигање 68 м
Година 2019 Километража 850 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
78.800 US$ EUR ≈ 73.980 €
Евро Euro 4 Марка на кран Palfinger Sany Модел STC750 Висина на подигање 69.2 м
Година 2021 Километража 835 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
35.800 US$ EUR ≈ 33.610 €
Марка на кран Palfinger Sany Модел STC 250 Висина на подигање 33.5 м Брзина 85 км/ч
Година 2020 Километража 820 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
90.800 US$ EUR ≈ 85.240 €
Суспензија хидраулично Марка на кран Palfinger Sany Модел STC 1000 Висина на подигање 70 м Брзина 90 км/ч Противтежа 39000 кг
Година 2019 Километража 880 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
31.800 US$ EUR ≈ 29.850 €
Евро Euro 3
Година 2020 Километража 2800 м/ч Сила
Кина, 合肥市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на кран Palfinger Sany Модел STC1000T
Година 11/2018 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на кран Palfinger Sany Модел STC500 Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина 85 км/ч
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 319 огласа
Прикажи
Претплати се