Филтри -

Мини багери Sany

Резултати од пребарување: 187 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

187 огласа: Мини багери Sany

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 3.77 м Радиус на копање 6.09 м
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
нови мини багер Sany SY 16 C
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
46.950 €
Година 2021 Километража 1088 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Длабочина на копање 3.815 м Радиус на копање 6.09 м Висина за истовар 3.93 м
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.840 €
Носивост 9000 кг Длабочина на копање 4.33 м Радиус на копање 6.66 м Висина за истовар 5.21 м
Година 10/2023 Километража 750 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.330 €
Носивост 7280 кг Длабочина на копање 4020 м Радиус на копање 6240 м Висина за истовар 7060 м
Година 2019 Километража 1000 м/ч Сила
Малезија, Padang Tengku
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Finowfurt near Berlin
BSS heavy machinery GmbH
16 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 13.140 €
Носивост 1600 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 2.36 м Радиус на копање 4 м Висина за истовар 3.67 м
Година 2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.710 €
Носивост 2600 кг Евро Euro 4 Длабочина на копање 3.1 м Радиус на копање 4.85 м Висина за истовар 2.59 м
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
аукција 9.075 € SEK 105.000 SEK
Година 2021 Километража 5 м/ч Сила
Шведска, Järfälla Municipality
мини багер Sany SY35 мини багер Sany SY35 мини багер Sany SY35
3
Контактирајте го продавачот
41.330 € BRL 225.000 R$
Година 2022 Километража 1990 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
15.200 US$ EUR ≈ 14.270 €
Евро Euro 3
Година 2018 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 13.140 €
Носивост 6000 кг Длабочина на копање 3.77 м Радиус на копање 6.09 м Висина за истовар 5.735 м
Година 09/2022 Километража 770 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
1.650 US$ EUR ≈ 1.549 €
Носивост 9180 кг
Година 2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.960 €
Носивост 7500 кг Длабочина на копање 4.02 м Радиус на копање 6.24 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.388 €
Носивост 6000 кг Длабочина на копање 3.77 м Радиус на копање 6.09 м
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.080 €
Длабочина на копање 3.77 м Радиус на копање 3770 м Висина за истовар 3.975 м
Година 04/2020 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.330 €
Длабочина на копање 2.36 м Радиус на копање 2360 м Висина за истовар 2.63 м
Година 03/2020 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7500 кг Длабочина на копање 4.5 м Радиус на копање 3.2 м Висина за истовар 4.2 м
Година 01/2021 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.670 €
Носивост 5000 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 2.78 м Радиус на копање 5.87 м Висина за истовар 2.46 м
Година 2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.800 US$ EUR ≈ 15.770 €
Носивост 7000 кг Длабочина на копање 4.02 м Радиус на копање 6.24 м Висина за истовар 5.155 м
Година 08/2022 Километража 690 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
17.800 US$ EUR ≈ 16.710 €
Радиус на копање 6.24 м
Година 2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.080 €
Носивост 5500 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.080 €
Носивост 7000 кг Длабочина на копање 4.02 м Радиус на копање 6.25 м Висина за истовар 5.15 м
Година 01/2021 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 187 огласа
Прикажи
Претплати се