Филтри -

Машини за дупчење Sany

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

46 огласа: Машини за дупчење Sany

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Длабочина на копање 54 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
машина за дупчење Sany SR 150-2 машина за дупчење Sany SR 150-2 машина за дупчење Sany SR 150-2
3
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 52 м
Година 2015 Километража 14000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
машина за дупчење Sany SR 220   CAT engine машина за дупчење Sany SR 220   CAT engine
2
Контактирајте го продавачот
36.000 € CNY 285.000 CNY
Евро Euro 2 Длабочина на копање 46 м
Година 2016 Километража 6800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
машина за дупчење Sany SR 360 машина за дупчење Sany SR 360
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 7552 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
78.000 US$ EUR ≈ 71.630 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 56 м
Година 2015 Километража 6580 м/ч Сила
Кина
машина за дупчење Sany SR150C машина за дупчење Sany SR150C машина за дупчење Sany SR150C
3
Контактирајте го продавачот
37.960 US$ EUR ≈ 34.860 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 55 м
Година 2012 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
99.900 US$ EUR ≈ 91.740 €
Година 2018 Километража 6500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 1600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
210.000 US$ EUR ≈ 192.800 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 94 м
Година 2021 Километража 1900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
машина за дупчење Sany SR 280 машина за дупчење Sany SR 280 машина за дупчење Sany SR 280
3
Контактирајте го продавачот
69.900 US$ EUR ≈ 64.190 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 60 м
Година 2018 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 75 м
Година 2021 Километража 4000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
150.000 US$ EUR ≈ 137.700 €
Година Километража Сила
Кина
машина за дупчење Sany SR285
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина
машина за дупчење Sany SR360
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина
машина за дупчење Sany SR180
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина
машина за дупчење Sany SR180
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина
машина за дупчење Sany SR180 машина за дупчење Sany SR180 машина за дупчење Sany SR180
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина
машина за дупчење Sany SR180
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина
машина за дупчење Sany SR150
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина
машина за дупчење Sany SR150C машина за дупчење Sany SR150C машина за дупчење Sany SR150C
3
Контактирајте го продавачот
88.000 US$ EUR ≈ 80.810 €
Година Километража Сила
Кина
машина за дупчење Sany HC400
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
198.000 US$ EUR ≈ 181.800 €
Година Километража Сила
Кина
машина за дупчење Sany SR285
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи