Филтри -

Багери гасеничари Sany

Резултати од пребарување: 851 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

851 огласа: Багери гасеничари Sany

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.120 €
Носивост 21000 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.6 м Длабочина на копање 6600 мм Радиус на копање 10 м Висина за истовар 9.6 м
Година 02/2021 Километража 100 м/ч Сила
Гана
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража Сила
Германија, Finowfurt near Berlin
BSS heavy machinery GmbH
16 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 6838 м/ч Сила
Холандија, Deurne
Контактирајте го продавачот
11.700 US$ EUR ≈ 10.740 €
Длабочина на копање 3.77 м Длабочина на копање 3770 мм Радиус на копање 6.09 м Висина за истовар 5.73 м
Година Километража Сила
Кина, HEFEI,ANHUI
Контактирајте го продавачот
25.500 US$ EUR ≈ 23.420 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.845 м Длабочина на копање 5845 мм Радиус на копање 10150 м Висина за истовар 6725 м
Година 03/2022 Километража 643 м/ч Сила
Кина, HEFEI,ANHUI
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 38.570 €
Евро Euro 3
Година 10/2021 Километража 987 м/ч Сила
Кина, HEFEI,ANHUI
Контактирајте го продавачот
41.600 US$ EUR ≈ 38.200 €
Евро Euro 3
Година 0/2022 Километража 747 м/ч Сила
Кина, HEFEI,ANHUI
Контактирајте го продавачот
41.500 US$ EUR ≈ 38.110 €
Година 03/2022 Километража 876 м/ч Сила
Кина, HEFEI,ANHUI
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 2711 м/ч Сила
Германија, Finowfurt near Berlin
BSS heavy machinery GmbH
16 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2018 Километража 2700 м/ч Сила
Германија, Finowfurt near Berlin
BSS heavy machinery GmbH
16 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
31.000 US$ EUR ≈ 28.470 €
Носивост 24000 кг Длабочина на копање 6.705 м Длабочина на копање 6705 мм Радиус на копање 10.225 м Висина за истовар 6.715 м
Година 05/2023 Километража 590 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.200 €
Носивост 13000 кг Длабочина на копање 5.51 м Длабочина на копање 5510 мм Радиус на копање 8.29 м Висина за истовар 6.18 м
Година 12/2022 Километража 690 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 21.580 €
Носивост 12000 кг Длабочина на копање 5.19 м Длабочина на копање 5190 мм Радиус на копање 7.735 м Висина за истовар 5.44 м
Година 01/2023 Километража 690 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
29.800 US$ EUR ≈ 27.360 €
Година 06/2022 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
13.930 € CNY 110.000 CNY
Евро Euro 4 Длабочина на копање 3.77 м Длабочина на копање 3770 мм Радиус на копање 6.09 м Висина за истовар 3.98 м
Година 2023 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Anhui Province , Hefei City
Контактирајте го продавачот
15.190 € CNY 120.000 CNY
Евро Euro 4 Длабочина на копање 4.02 м Длабочина на копање 4020 мм Радиус на копање 6.24 м Висина за истовар 5.155 м
Година 2023 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Anhui Province , Hefei City
Контактирајте го продавачот
17.730 € CNY 140.000 CNY
Евро Euro 4 Длабочина на копање 4.33 м Длабочина на копање 4330 мм Радиус на копање 6.66 м Висина за истовар 5.2 м
Година 2023 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Anhui Province , Hefei City
Контактирајте го продавачот
20.260 € CNY 160.000 CNY
Носивост 13500 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.51 м Длабочина на копање 5510 мм Радиус на копање 8.29 м Висина за истовар 6.18 м
Година 2023 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Anhui Province , Hefei City
Контактирајте го продавачот
22.790 € CNY 180.000 CNY
Носивост 14100 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.49 м Длабочина на копање 5490 мм Радиус на копање 8.33 м Висина за истовар 6.11 м Капацитет на хидраулична пумпа 0.65 бар
Година 2023 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Anhui Province , Hefei City
Контактирајте го продавачот
22.790 € CNY 180.000 CNY
Носивост 21900 кг Евро Euro 2 Длабочина на копање 6.59 м Длабочина на копање 6590 мм Радиус на копање 10.28 м Висина за истовар 6.73 м
Година 2023 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Anhui Province , Hefei City
Контактирајте го продавачот
39.250 € CNY 310.000 CNY
Носивост 31000 кг Длабочина на копање 6.81 м Длабочина на копање 6810 мм Радиус на копање 10.87 м Висина за истовар 4.01 м Капацитет на хидраулична пумпа 1.65 бар
Година 2023 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Anhui Province , Hefei City
Контактирајте го продавачот
58.240 € CNY 460.000 CNY
Носивост 48000 кг Длабочина на копање 7.49 м Длабочина на копање 7490 мм Радиус на копање 11.86 м Висина за истовар 1.15 м
Година 2023 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Anhui Province , Hefei City
Контактирајте го продавачот
40.510 € CNY 320.000 CNY
Длабочина на копање 7.05 м Длабочина на копање 7050 мм Радиус на копање 10.78 м Висина за истовар 6.92 м
Година 2023 Километража 500 м/ч Сила
Кина, Anhui Province , Hefei City
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.450 €
Носивост 13500 кг Длабочина на копање 5.5 м Длабочина на копање 5500 мм Радиус на копање 2.205 м Висина за истовар 4.85 м
Година 09/2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 851 огласа
Прикажи