Филтри -

Натоварувачи со тркала

Резултати од пребарување: 4989 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Натоварувачи со тркала: 4989 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 04/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
26.500 US$ EUR ≈ 24.860 €
Носивост 3000 кг Евро Euro 2 Висина за истовар 3.1 м Капацитет на лопата 1.8 м³ Брзина 33 км/ч
Година 03/2022 Километража Сила 92 kW
Кина, 烟台市
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
45.300 US$ EUR ≈ 42.500 €
Носивост 5000 кг Висина за истовар 3.15 м Капацитет на лопата 3 м³ Брзина 35 км/ч
Година 03/2022 Километража Сила 162 kW
Кина, 烟台市
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.760 €
Носивост 2500 кг Евро Euro 2 Висина за истовар 3.8 м Капацитет на лопата 1.3 м³ Брзина 33 км/ч
Година 03/2022 Километража Сила 92 kW
Кина, 烟台市
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.600 €
Носивост 2200 кг Евро Euro 2 Висина за истовар 3.5 м Капацитет на лопата 1.1 м³ Брзина 33 км/ч
Година 03/2022 Километража Сила 85 kW
Кина, 烟台市
Контактирајте го продавачот
11.600 US$ EUR ≈ 10.880 €
Носивост 2000 кг Евро Euro 2 Висина за истовар 3.5 м Капацитет на лопата 1 м³ Брзина 33 км/ч
Година 03/2022 Километража Сила 76 kW
Кина, 烟台市
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.444 €
Носивост 1800 кг Евро Euro 2 Висина за истовар 3.2 м Капацитет на лопата 0.8 м³ Брзина 33 км/ч
Година 03/2022 Километража Сила 65 kW
Кина, 烟台市
Контактирајте го продавачот
8.500 US$ EUR ≈ 7.974 €
Носивост 1600 кг Евро Euro 2 Висина за истовар 3.2 м Капацитет на лопата 0.6 м³ Брзина 35 км/ч
Година 03/2022 Километража Сила 37 kW
Кина, 烟台市
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.730 €
Носивост 2000 кг Евро Euro 2 Висина за истовар 3.5 м Капацитет на лопата 1 м³ Брзина 35 км/ч
Година 03/2022 Километража Сила 76 kW
Кина, 烟台市
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 15.010 €
Носивост 2200 кг Евро Euro 2 Висина за истовар 3.8 м Капацитет на лопата 1.2 м³ Брзина 33 км/ч
Година 03/2022 Километража Сила 85 kW
Кина, 烟台市
Контактирајте го продавачот
11.600 US$ EUR ≈ 10.880 €
Носивост 2000 кг Евро Euro 2 Висина за истовар 3.5 м Капацитет на лопата 1 м³ Брзина 33 км/ч
Година 03/2022 Километража Сила 76 kW
Кина, 烟台市
Контактирајте го продавачот
10.200 US$ EUR ≈ 9.569 €
Носивост 1800 кг Евро Euro 2 Висина за истовар 3.5 м Капацитет на лопата 1 м³ Брзина 33 км/ч
Година 03/2022 Километража Сила 65 kW
Кина, 烟台市
Контактирајте го продавачот
8.200 US$ EUR ≈ 7.693 €
Носивост 1500 кг Евро Euro 2 Висина за истовар 2.9 м Капацитет на лопата 0.6 м³ Брзина 33 км/ч
Година 03/2022 Километража Сила 37 kW
Кина, 烟台市
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.730 €
Носивост 2000 кг Евро Euro 2 Висина за истовар 3.5 м Капацитет на лопата 1 м³ Брзина 33 км/ч
Година 03/2022 Километража 1 км Сила 76 kW
Кина, 烟台市
Контактирајте го продавачот
8.600 US$ EUR ≈ 8.068 €
Носивост 1600 кг Евро Euro 2 Висина за истовар 3.2 м Капацитет на лопата 0.6 м³ Брзина 33 км/ч
Година 03/2022 Километража Сила 37 kW
Кина, 烟台市
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4989 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се