Филтри -

Кранови Sany

Резултати од пребарување: 425 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

425 огласа: Кранови Sany

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 50 м
Година 2021 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 08/2018 Километража Сила
Кина, 长沙市
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 68 м
Година 2017 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2018 Километража 6500 км Сила
Шведска, Bålsta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел STC800E5 Висина на подигање 50 м
Година 03/2021 Километража Сила
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 01/2019 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел SYM5504J Висина на подигање 50 м
Година 2017 Километража Сила
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 60000 кг Дофат на стрела 53 м Брзина на подигање на товар 130 м/мин
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 350000 кг Висина на подигање 84 м Дофат на стрела 66 м Дофаќач 42 м Брзина на подигање на товар 140 м/мин
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Palfinger Sany Модел STC750S Висина на подигање 47 м Дофат на стрела 17.5 м
Година 2015 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 100000 кг Марка на кран Palfinger Sany Модел SANY STC1000 Висина на подигање 61 м Капацитет на крајот на стрелата 100 т Брзина на подигање на товар 25 м/мин Брзина 90 км/ч
Година 05/2019 Километража 2000 км Сила
Кина, Shanghai
Shanghai Liuxu Engineering Machinery Co., Ltd (上海柳徐工程机械有限公司)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 100000 кг Евро Euro 5 Марка на кран Palfinger Sany Модел STC1000 Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 10 м Дофаќач 20 м Капацитет на крајот на стрелата 15 т Брзина на подигање на товар 120 м/мин Брзина 85 км/ч
Година 03/2019 Километража 1980 км Сила
Кина, Shanghai
Shanghai Liuxu Engineering Machinery Co., Ltd (上海柳徐工程机械有限公司)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 100000 кг Евро Euro 5 Марка на кран Palfinger Sany Модел STC1000 Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 10 м Дофаќач 10 м Капацитет на крајот на стрелата 10 т Брзина на подигање на товар 120 м/мин Брзина 85 км/ч
Година 06/2018 Километража 2685 км Сила
Кина, Shanghai
Shanghai Liuxu Engineering Machinery Co., Ltd (上海柳徐工程机械有限公司)
кула кран Sany кула кран Sany
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 8000 кг Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 60 м
Година 2021 Километража Сила
Кина, Lanzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 16000 кг Висина на подигање 70 м Дофат на стрела 75 м Капацитет на крајот на стрелата 2.7 т
Година 2023 Километража Сила
Кина, Lanzhou
Контактирајте го продавачот
178.500 € BRL 1.000.000 R$
Автодигалка
Носивост 55000 кг
Година 2012 Километража 5000 м/ч Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
171.300 € BRL 960.000 R$
Автодигалка
Носивост 75000 кг Висина на подигање 45 м
Година 2010 Километража 14936 км Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
178,50 € BRL 1.000 R$
Автодигалка
Година 2012 Километража Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
101.700 € BRL 570.000 R$
Автодигалка
Носивост 25000 кг Висина на подигање 48 м
Година 2011 Километража 49815 км Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 213.36 м
Година 05/2020 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
нови автодигалка Sany Brand New Sany 220t All terrain crane
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Марка на кран Palfinger Sany Модел SAC2200C8-8 Висина на подигање 35.9664 м Дофаќач 26.8224 м
Година 03/2023 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
178.500 € BRL 1.000.000 R$
Автодигалка
Носивост 75000 кг
Година 2012 Километража 12000 км Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел STC1600 Висина на подигање 60 м
Година 2012 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.200 €
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран Palfinger Sany Модел STC250H Висина на подигање 49.3 м Капацитет на крајот на стрелата 25 т Брзина на подигање на товар 25 м/мин Брзина 90 км/ч
Година 09/2019 Километража 2000 км Сила
Кина
Shanghai Liuxu Engineering Machinery Co., Ltd (上海柳徐工程机械有限公司)
Контактирајте го продавачот
90.000 US$ EUR ≈ 83.000 €
Автодигалка
Марка на кран Palfinger Sany Модел STC1000 Висина на подигање 61 м Капацитет на крајот на стрелата 100 т Брзина на подигање на товар 30 м/мин Брзина 90 км/ч
Година 12/2020 Километража 1300 км Сила
Кина
Shanghai Liuxu Engineering Machinery Co., Ltd (上海柳徐工程机械有限公司)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 425 огласа
Прикажи