Филтри -

Кранови гасеничари Sany

Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

55 огласа: Кранови гасеничари Sany

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кран гасеничар Sany SCE 600 A кран гасеничар Sany SCE 600 A кран гасеничар Sany SCE 600 A
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
нови кран гасеничар Sany SCE 600 A нови кран гасеничар Sany SCE 600 A нови кран гасеничар Sany SCE 600 A
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг Висина на подигање 38 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т Дофаќач 15 м Противтежа 15000 кг
Година 02/2014 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
кран гасеничар Sany SCC1000 кран гасеничар Sany SCC1000 кран гасеничар Sany SCC1000
3
Контактирајте го продавачот
89.500 US$ EUR ≈ 82.530 €
Носивост 100000 кг Висина на подигање 45 м Противтежа 25000 кг
Година 2019 Километража 4225 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 60000 кг Дофат на стрела 53 м Брзина на подигање на товар 130 м/мин Противтежа 16000 кг
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 350000 кг Висина на подигање 84 м Дофат на стрела 66 м Дофаќач 42 м Брзина на подигање на товар 140 м/мин
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дофаќач 18.5928 м Противтежа 35 кг
Година 2019 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 69.99 кг
Година 04/2018 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дофат на стрела 35 м
Година 2012 Километража 8800 м/ч Сила
Германија, Peutenhausen / Gachenbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 213.36 м
Година 05/2020 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 150000 кг Евро Euro 5 Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 12.3 м Капацитет на крајот на стрелата 150 т Дофаќач 19 м Брзина на подигање на товар 120 м/мин Противтежа 80000 кг
Година 02/2014 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Shanghai Liuxu Engineering Machinery Co., Ltd (上海柳徐工程机械有限公司)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 71 м Дофат на стрела 60 м
Година 2020 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 60 м
Година 2010 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража Сила
Кина, Shanghai, China
кран гасеничар Sany STC550 кран гасеничар Sany STC550 кран гасеничар Sany STC550
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 55000 кг Висина на подигање 33 м
Година 2013 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
кран гасеничар Sany SCE-1000-A кран гасеничар Sany SCE-1000-A
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 08/2019 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.940 €
Година 03/2018 Километража Сила
Кина
кран гасеничар Sany SCC3000   300T кран гасеничар Sany SCC3000   300T кран гасеничар Sany SCC3000   300T
3
Контактирајте го продавачот
1 €
Носивост 300000 кг Евро Euro 3 Висина на подигање 81 м Дофаќач 7 м Противтежа 40 кг
Година 2013 Километража 6288 м/ч Сила
Кина, Shanghai
кран гасеничар Sany SCC750C SCC750 SCC750A SCC750B 75 ton used Sany crawler crane кран гасеничар Sany SCC750C SCC750 SCC750A SCC750B 75 ton used Sany crawler crane кран гасеничар Sany SCC750C SCC750 SCC750A SCC750B 75 ton used Sany crawler crane
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 75000 кг Евро Euro 5 Капацитет на крајот на стрелата 75 т
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
71,45 € AED 285 AED
Евро Euro 5
Година 2019 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
cxzheavyequipment
Контактирајте го продавачот
171,70 € AED 685 AED
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
cxzheavyequipment
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2019 Километража Сила
Кина, 长沙市
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Претплати се