Филтри -

Машини за дупчење

Резултати од пребарување: 1473 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

1473 огласа: Машини за дупчење

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Година 2002 Километража 4091 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за дупчење LIEBHERR LB44 машина за дупчење LIEBHERR LB44
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 4900 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 55 м
Година 2012 Километража 8800 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
100.000 €
Длабочина на копање 3.6 м
Година 2006 Километража 11132 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 3500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за дупчење Soilmec R-416
1
Контактирајте го продавачот
150.000 €
Година 2004 Километража 13585 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
165.000 €
Година 2003 Километража 10966 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за дупчење GEMSA 6000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Altlußheim
машина за дупчење Soilmec SR-80
1
Контактирајте го продавачот
510.000 €
Година 2016 Километража 3000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 17.8 м
Година 2018 Километража 1866 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 10500 м/ч Сила
Германија, Naumburg (Saale)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 33 м
Година 2013 Километража 7050 м/ч Сила
Германија, Schrozberg
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Длабочина на копање 30 м
Година 1975 Километража Сила
Литванија, Dievogala
машина за дупчење KLEMM KR806-3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража 12000 м/ч Сила
Германија, Metten
машина за дупчење BAUER BG36 машина за дупчење BAUER BG36 машина за дупчење BAUER BG36
3
Контактирајте го продавачот
530.000 US$ EUR ≈ 487.800 €
Година 2004 Километража 32163 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 24 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
91.030 € GBP 80.000 GBP
Година 2005 Километража 8000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Година 2018 Километража 3280 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 69.030 €
Длабочина на копање 36 м
Година 2005 Километража 1056 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража 11000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Plymouth
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Година 2004 Километража 22168 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Година 2001 Километража 4291 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за дупчење CMV 800 машина за дупчење CMV 800 машина за дупчење CMV 800
3
Контактирајте го продавачот
CMV 800
27 ч.
40.000 €
Година 2005 Километража 2898 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Година 2008 Километража 6799 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
IMT AF6
27 ч.
55.000 €
Година 1999 Километража 10803 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1473 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се