Филтри -

Хидраулични зглобни платформи

Резултати од пребарување: 1576 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

1576 огласа: Хидраулични зглобни платформи

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Година 2007 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
11.700 € PLN 49.900 PLN
Носивост 220 кг Дофат на стрела 11.3 м
Година 2009 Километража 647 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
21.300 € Без ДДВ
Носивост 225 кг Висина на подигање 13 м Дофат на стрела 7.5 м Работна висина на подигање 15 м
Година 2014 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 200 кг Дофат на стрела 6.9 м Работна висина на подигање 17 м
Година 2014 Километража 2493 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Работна висина на подигање 15 м
Година Километража 545 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Работна висина на подигање 21 м
Година Километража 158 м/ч Сила
Холандија, Heijen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2006 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, دبي
Контактирајте го продавачот
17.580 € PLN 75.000 PLN
Носивост 227 кг Висина на подигање 16 м Работна висина на подигање 16 м
Година 2012 Километража 3732 м/ч Сила
Полска, Czarnocin
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2017 Километража 3187 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 227 кг Работна висина на подигање 15.9 м
Година 2007 Километража 2583 м/ч Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
23.300 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Висина на подигање 15 м Дофат на стрела 8.7 м Работна висина на подигање 17 м
Година 2014 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
30.460 € PLN 129.900 PLN
Носивост 230 кг Дофат на стрела 11 м Работна висина на подигање 23 м
Година 2017 Километража 1145 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Носивост 230 кг Висина на подигање 20.29 м
Година 2011 Километража 1142 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Висина на подигање 12.2 м
Година 2012 Километража Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
16.300 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Висина на подигање 17.1 м
Година 06/2012 Километража Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 250 кг Висина на подигање 15.7 м
Година 2015 Километража 2006 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Носивост 230 кг Висина на подигање 16.09 м
Година 2011 Километража 4435 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Носивост 227 кг Висина на подигање 16 м
Година 2012 Километража 3237 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Носивост 227 кг Висина на подигање 15.7 м
Година 2019 Километража 1037 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
хидраулична зглобна платформа Genie Z-80/60
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
хидраулична зглобна платформа JLG E300AJP
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
хидраулична зглобна платформа JLG 260MRT
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
хидраулична зглобна платформа JLG 450AJ
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1576 огласа
Прикажи
Претплати се