Филтри -

Градежни машини JCB

Резултати од пребарување: 2026 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

2026 огласа: Градежни машини JCB

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Мини багер
Година Километража 1161 м/ч Сила
Белгија, Mol
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Мини багер
Година Километража 1080 м/ч Сила
Белгија, Mol
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
63.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2019 Километража Сила
Естонија
мини багер JCB 8080 мини багер JCB 8080 мини багер JCB 8080
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година Километража 8000 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
62.900 €
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 2985 м/ч Сила
Холандија, Nunspeet
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2005 Километража 12000 м/ч Сила
Шпанија, Fuente el Saz de Jarama
Контактирајте го продавачот
37.060 € PLN 158.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2007 Километража 13600 м/ч Сила
Полска, Podolsze
Adamex Spółka Jawna A.K.W. Kosowscy
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 7705 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
32.860 € GBP 27.990 GBP
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 5246 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Багер-натоварувач
Година 2003 Километража 2000 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража 2450 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
74.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2022 Километража 110 м/ч Сила
Германија, Ulm-Lehr
Контактирајте го продавачот
69.290 € UAH 2.990.000 UAH
Багер-натоварувач
Година 2023 Километража 3 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 1999 Километража 6370 м/ч Сила
Холандија, Bergschenhoek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 8915 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 4795 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
аукција 2.588 € SEK 30.000 SEK
Мини багер
Година 2013 Километража 2585 м/ч Сила
Шведска, Malmö
Контактирајте го продавачот
34.950 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2004 Километража 4279 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Багер-натоварувач
Година 04/2017 Километража 4500 м/ч Сила
Перу
багер за манипулација на материјали JCB 535.95 багер за манипулација на материјали JCB 535.95
2
Контактирајте го продавачот
35.850 €
Багер за манипулација на материјали
Евро Euro 4 Висина на подигање 12 м Дофат на стрела 10.5 м Носивост 3500 кг
Година 2016 Километража 13000 м/ч Сила
Шпанија, Albacete
Контактирајте го продавачот
19.700 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2000 Километража 8074 м/ч Сила
Холандија, Bergschenhoek
Контактирајте го продавачот
29.800 US$ EUR ≈ 27.460 €
Багер-натоварувач
Евро Euro 4 Носивост 30 кг Брзина 12 км/ч
Година 02/2016 Километража 5400 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
49.100 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2011 Километража 9000 м/ч Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2006 Километража Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
42.000 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Евро Euro 3
Година 2017 Километража 2900 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2026 огласа
Прикажи