Филтри -

Градежни машини BOMAG

Резултати од пребарување: 934 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

934 огласа: Градежни машини BOMAG

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
валјак за асфалт BOMAG BW 161 AD-4
1
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 4489 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 4910 м/ч Сила
Холандија, Haps
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 5081 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2013 Километража 4170 м/ч Сила
Германија, Boppard
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2013 Километража 1022 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2014 Километража 1037 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Евро Euro 5
Година 07/2023 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер со тркала
Година 2018 Километража 2850 м/ч Сила
Норвешка, Jessheim
Контактирајте го продавачот
250.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 3
Година 04/2023 Километража 4453 м/ч Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2007 Километража 1900 м/ч Сила
Шпанија, Malaga, Mijas Costa
влечен валјак BOMAG Towable Single
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Влечен валјак
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
асфалт павер гасеничар BOMAG BF600 C-3 асфалт павер гасеничар BOMAG BF600 C-3
2
Контактирајте го продавачот
260.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2022 Километража 50 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
360.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2020 Километража 717 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
300.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2019 Километража 1962 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
4.600 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година Километража Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.160 €
Валјак за асфалт
Година 2001 Километража Сила
Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Мини валјак за асфалт
Година 2000 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
98.700 €
Фреза за асфалт
Година 2020 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Влечен валјак
Година 2021 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
16.600 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 1999 Километража 5521 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Холандија, Roermond
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2006 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2000 Километража Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
аукција 8,60 € SEK 100 SEK
Мини валјак за асфалт
Година 2018 Километража 3973 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 934 огласа
Прикажи