Филтри -

Градежни машини XCMG

Резултати од пребарување: 1596 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

1596 огласа: Градежни машини XCMG

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година 2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 01/2011 Километража 6000 км Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран XCMG Модел QY100K7C Брзина 85 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
198.000 US$ EUR ≈ 183.700 €
Автодигалка
Година 06/2017 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
188.000 US$ EUR ≈ 174.400 €
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2020 Километража 130 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 04/2022 Километража 6 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
128.000 US$ EUR ≈ 118.800 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел XCT12L4_1 Висина на подигање 30.5 м Дофат на стрела 31.5 м Носивост 12000 кг Брзина 100 км/ч
Година 07/2022 Километража 50 км Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
285.000 US$ EUR ≈ 264.500 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел QY50KD Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м Носивост 50000 кг Брзина 90 км/ч
Година 10/2022 Километража 100 км Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
440.000 US$ EUR ≈ 408.300 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел XCT75 Висина на подигање 81 м Дофат на стрела 58 м Дофаќач 23 м Носивост 75000 кг Брзина 85 км/ч
Година 10/2022 Километража 50 км Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
245.000 US$ EUR ≈ 227.300 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел XCT35 Висина на подигање 56.8 м Дофат на стрела 42 м Дофаќач 15 м Носивост 35000 кг Капацитет на крајот на стрелата 35 т Брзина на подигање на товар 130 м/мин Брзина 90 км/ч
Година 05/2022 Километража 50 км Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
220.000 US$ EUR ≈ 204.100 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел QY30K5C Висина на подигање 42 м Дофат на стрела 42 м Дофаќач 9 м Носивост 30000 кг Брзина 90 км/ч
Година 10/2022 Километража 50 км Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
205.000 US$ EUR ≈ 190.200 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел QY 25K5D Дофат на стрела 41 м Дофаќач 9 м Носивост 25000 кг Брзина 90 км/ч
Година 06/2022 Километража 200 км Сила
Украина, Lutsk
нови багер на тркала XCMG NEW XE235C Mining Excavator for Quarry нови багер на тркала XCMG NEW XE235C Mining Excavator for Quarry нови багер на тркала XCMG NEW XE235C Mining Excavator for Quarry
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран XCMG Модел QY25K5-1 Висина на подигање 49.5 м Дофаќач 49.5 м Носивост 25000 кг Капацитет на крајот на стрелата 25 т Брзина 85 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран XCMG Модел QY25K5C Висина на подигање 49.5 м Дофаќач 49.5 м Носивост 25000 кг Капацитет на крајот на стрелата 25 т Брзина 85 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран XCMG Модел QY25K5F Висина на подигање 49.3 м Дофаќач 49.3 м Носивост 25000 кг Капацитет на крајот на стрелата 25 т Брзина 85 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран XCMG Модел QY50K-2 Висина на подигање 55.8 м Дофаќач 55.8 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина 85 км/ч
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.130 €
Багер гасеничар
Година 07/2022 Километража 600 м/ч Сила
Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 44.540 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел QY25K Брзина на подигање на товар 140 м/мин
Година 2020 Километража 800 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2023 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
45.833 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2006 Километража 3500 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран XCMG Висина на подигање 67 м Дофаќач 67 м
Година 2010 Километража Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
52.000 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 2022 Километража 8 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
145.000 US$ EUR ≈ 134.500 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел XCT80L6 Висина на подигање 74.5 м Дофат на стрела 12.7 м Дофаќач 84.5 м Носивост 80000 кг Капацитет на крајот на стрелата 80 т Брзина 80 км/ч
Година 2020 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 41 м Носивост 25000 кг
Година 2019 Километража 1500 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1596 огласа
Прикажи
Претплати се