Филтри -

Градежни машини Zoomlion

Резултати од пребарување: 595 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

595 огласа: Градежни машини Zoomlion

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 300000 кг Брзина на подигање на товар 100 м/мин
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Евро Euro 4
Година 05/2019 Километража Сила
Кина, Hong Kong
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 100000 кг Брзина 100 км/ч
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел ZTC500H552
Година 11/2020 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2019 Километража 50000 км Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
кран гасеничар Zoomlion QUY800-1  zoomlion crawler 800Ton кран гасеничар Zoomlion QUY800-1  zoomlion crawler 800Ton
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 159 м Дофаќач 171 м Носивост 800000 кг Капацитет на крајот на стрелата 800 т
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мешалка за бетон
Година 04/2020 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел ZLJ5554JQZ
Година 07/2017 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел ZLJ5502JQZ Висина на подигање 50 м
Година 07/2019 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
11.111 US$ EUR ≈ 10.200 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 55000 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран ZOOMLION-MAZ Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 10 м Дофаќач 20 м Носивост 70000 кг Капацитет на крајот на стрелата 12 т Брзина на подигање на товар 120 м/мин Брзина 85 км/ч
Година 02/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел RT100
Година 2022 Километража 7200 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Модел 49m X-6RZ Euro 5
Година 06/2018 Километража 1334 м/ч Сила
Кина, Changsha Shi
кула кран Zoomlion TC7035B16 кула кран Zoomlion TC7035B16 кула кран Zoomlion TC7035B16
3
Контактирајте го продавачот
249.500 US$ EUR ≈ 229.100 €
Кула кран
Висина на подигање 70 м Дофат на стрела 70 м Капацитет на крајот на стрелата 16 т Брзина на подигање на товар 40 м/мин
Година 02/2012 Километража Сила
Еквадор, Guayaquil
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 80000 кг Брзина 100 км/ч
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел ZTC800V552 Носивост 50000 кг
Година 12/2017 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Капацитет на крајот на стрелата 2.7 т
Година 09/2021 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 11/2020 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2014 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 12/2013 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел QAY260V733
Година 2012 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 42 м
Година 2010 Километража Сила
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел QAY260V733
Година 2012 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
299.000 €
Автодигалка
Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел ZLJ5550JQZ200E Висина на подигање 73.5 м Дофат на стрела 73.5 м Дофаќач 73.5 м Капацитет на крајот на стрелата 130 т
Година 2021 Километража 1300 м/ч Сила
Шпанија, Vigo
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Автодигалка
Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел QY80V542 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 45 м Дофаќач 45 м Капацитет на крајот на стрелата 80 т
Година 2013 Километража 3600 м/ч Сила
Шпанија, Vigo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 595 огласа
Прикажи