Филтри -

Багери Sany

Резултати од пребарување: 1153 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

1153 огласа: Багери Sany

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.410 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.6 м Длабочина на копање 6600 мм Радиус на копање 10.2 м Висина за истовар 6730 м
Година 06/2020 Километража 873 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 13.110 €
Багер гасеничар
Евро Euro 6 Длабочина на копање 2 м Длабочина на копање 200 мм Радиус на копање 2 м Висина за истовар 2 м Капацитет на хидраулична пумпа 233 бар
Година 03/2021 Километража 1603 м/ч Сила
Кина
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.182 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 5.55 м Длабочина на копање 5550 мм Радиус на копање 8.35 м Висина за истовар 8.64 м
Година 06/2019 Километража 1388 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.540 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.6 м Длабочина на копање 6600 мм Радиус на копање 10 м Висина за истовар 9.6 м
Година 02/2021 Километража 100 м/ч Сила
Гана
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.790 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2022 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.090 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2022 Километража 750 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.600 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 5.55 м Радиус на копање 8.35 м Висина за истовар 8.64 м
Година 06/2020 Километража Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.410 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.6 м Радиус на копање 10.2 м Висина за истовар 6730 м
Година 06/2020 Километража Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
90.000 US$ EUR ≈ 84.280 €
Багер гасеничар
Година 06/2021 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
Контактирајте го продавачот
14.800 US$ EUR ≈ 13.860 €
Багер гасеничар
Година 02/2022 Километража 389 м/ч Сила
Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
Контактирајте го продавачот
52.000 US$ EUR ≈ 48.690 €
Багер гасеничар
Година 04/2021 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.350 €
Багер гасеничар
Година 04/2022 Километража 800 м/ч Сила
Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 16.760 €
Мини багер
Евро Euro 3 Длабочина на копање 4.331208 м Радиус на копање 6.65988 м Висина за истовар 7.260336 м
Година 2021 Километража 630 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 03/2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Machinery Trader Group Co., Ltd
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 3 Длабочина на копање 4.332 м Длабочина на копање 4332 мм Радиус на копање 5671 м Висина за истовар 5370 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Багер гасеничар
Година 01/2020 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.980 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2022 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, 合肥市
Контактирајте го продавачот
10.610 € CNY 82.000 CNY
Багер гасеничар
Година 2023 Километража 155 м/ч Сила
Кина
JUEXIN MACHINERY
Контактирајте го продавачот
23.290 € CNY 180.000 CNY
Багер гасеничар
Година 2023 Километража 660 м/ч Сила
Кина
JUEXIN MACHINERY
Контактирајте го продавачот
50.200 € CNY 388.000 CNY
Багер гасеничар
Година 2023 Километража 330 м/ч Сила
Кина
JUEXIN MACHINERY
Контактирајте го продавачот
46.580 € CNY 360.000 CNY
Багер гасеничар
Година 2023 Километража 742 м/ч Сила
Кина
JUEXIN MACHINERY
Контактирајте го продавачот
47.610 € CNY 368.000 CNY
Багер гасеничар
Година 2023 Километража 310 м/ч Сила
Кина
JUEXIN MACHINERY
Контактирајте го продавачот
14.400 US$ EUR ≈ 13.480 €
Мини багер
Евро Euro 4 Длабочина на копање 3.77 м Радиус на копање 6.09 м Висина за истовар 3.975 м
Година 2022 Километража 368 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
23.700 US$ EUR ≈ 22.190 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2022 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.450 €
Мини багер
Евро Euro 3 Длабочина на копање 2.82 м Радиус на копање 4.85 м Висина за истовар 3.1 м
Година 2022 Километража 768 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1153 огласа
Прикажи
Претплати се