Филтри -

Градежни машини Kobelco

Резултати од пребарување: 817 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

817 огласа: Градежни машини Kobelco

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.450 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Евро Euro 3 Носивост 1000 кг Брзина 25 км/ч
Година 08/2023 Километража Сила
Бугарија, Kardzhali
SUPER OOD
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
50.790 € GBP 44.000 GBP
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 6290 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 1686 м/ч Сила
Обединето Кралство, Bristol
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година Километража 3508 м/ч Сила
Холандија, Harskamp
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 3000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 36 м Носивост 50000 кг
Година 2005 Километража 5000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.400 €
Багер гасеничар
Носивост 7000 кг
Година 2019 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.250 €
Багер гасеничар
Носивост 14000 кг
Година 2019 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Носивост 25000 кг
Година 2020 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.597 €
Багер гасеничар
Носивост 5500 кг
Година 2018 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.497 €
Багер гасеничар
Носивост 6000 кг
Година 2018 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
149.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 2255 км Сила
Австрија, Hörsching
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 12444 м/ч Сила
Естонија, Padise
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 2000 кг
Година 2002 Километража Сила
Украина, Хустський район
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 52.230 €
Багер гасеничар
Година 07/2021 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Израел, Emek Hefer Industries Park
нови багер гасеничар Kobelco SK350LC нови багер гасеничар Kobelco SK350LC нови багер гасеничар Kobelco SK350LC
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2022 Километража Сила
Израел, Emek Hefer Industries Park
Контактирајте го продавачот
23.150 €
Мини багер
Година 2018 Километража 3373 м/ч Сила
Холандија, Groesbeek
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 12703 м/ч Сила
Романија, sighisoara
Контактирајте го продавачот
52.000 US$ EUR ≈ 49.380 €
Багер гасеничар
Година 06/2021 Километража 1300 м/ч Сила
Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
Контактирајте го продавачот
34.600 US$ EUR ≈ 32.860 €
Багер гасеничар
Година 07/2021 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
Контактирајте го продавачот
159.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража 5 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.840 €
Багер гасеничар
Година 04/2021 Километража Сила
Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
Контактирајте го продавачот
19.800 US$ EUR ≈ 18.800 €
Багер гасеничар
Година 07/2021 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 817 огласа
Прикажи
Претплати се