Филтри -

Багери гасеничари Kobelco

Резултати од пребарување: 723 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

723 огласа: Багери гасеничари Kobelco

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.650 €
Носивост 14000 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.52 м Длабочина на копање 4880 мм Радиус на копање 8.34 м Висина за истовар 8.5 м
Година 2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
90.750 € SEK 1.050.000 SEK
Година 2018 Километража Сила
Шведска, Norrbotten
ATS Sweden AB
4 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.840 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 6.7 м Радиус на копање 6.32 м
Година 02/2020 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.670 €
Година 2021 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 4547 м/ч Сила
Холандија, KOOTSTERTILLE
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 27.220 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.52 м Длабочина на копање 5520 мм Радиус на копање 8.34 м Висина за истовар 6.09 м
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.960 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 4.16 м Длабочина на копање 4160 мм Радиус на копање 6.46 м Висина за истовар 2.53 м
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.270 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 3.59 м Длабочина на копање 3590 мм Радиус на копање 5.75 м Висина за истовар 3.68 м
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.370 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 4.17 м Длабочина на копање 4170 мм Радиус на копање 6.47 м Висина за истовар 5.32 м
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.080 €
Евро Euro 3
Година 2020 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, 合肥市
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 7613 м/ч Сила
Романија, sighisoara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 7.2 м Длабочина на копање 7200 мм Радиус на копање 10.87 м Висина за истовар 7.11 м
Година 2016 Километража 4927 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.330 €
Носивост 5500 кг Длабочина на копање 3.5 м Длабочина на копање 3500 мм Радиус на копање 6 м Висина за истовар 5.6 м Капацитет на хидраулична пумпа 80 бар
Година 2020 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Јужна Африка, Vosburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 7.56 м Длабочина на копање 7560 мм Радиус на копање 11.26 м
Година Километража Сила
Кина, Hefei
Anhui Rennuo Construction Machinery Co., Ltd
Контактирајте го продавачот
45.500 US$ EUR ≈ 42.710 €
Носивост 36000 кг Длабочина на копање 6.7 м Длабочина на копање 6700 мм Радиус на копање 9.9 м Висина за истовар 6.91 м
Година 2016 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 2400 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.900 €
Носивост 5260 кг Длабочина на копање 3.59 м Длабочина на копање 3590 мм Радиус на копање 5.75 м Висина за истовар 3.68 м
Година 04/2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.860 €
Носивост 26000 кг Радиус на копање 10.3 м
Година 03/2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.470 €
Носивост 20000 кг Длабочина на копање 6.7 м Длабочина на копање 6700 мм Радиус на копање 9.9 м Висина за истовар 6.92 м
Година 05/2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
14.920 € CNY 115.000 CNY
Година 2019 Километража 2022 м/ч Сила
Кина
JUEXIN MACHINERY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13000 кг Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14000 кг Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 35000 кг Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 723 огласа
Прикажи
Претплати се