Филтри -

Вибрационен валјаци за земја

Резултати од пребарување: 883 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

883 огласа: Вибрационен валјаци за земја

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража 300 м/ч Сила
Германија, Neuenhaus
Контактирајте го продавачот
71.330 € PLN 308.000 PLN
Година 2016 Километража 1415 м/ч Сила
Полска, Opalenica
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Година 1978 Километража 688510 км Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 2180 м/ч Сила
Полска, Wyszków
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража 200 м/ч Сила
Германија, Neuenhaus
вибрационен валјак за земја BOMAG BW211D-40 вибрационен валјак за земја BOMAG BW211D-40 вибрационен валјак за земја BOMAG BW211D-40
3
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2012 Километража 7774 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 1980 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 6300 м/ч Сила
Холандија, Fijnaart
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 1292 м/ч Сила
Холандија, Fijnaart
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2007 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Година 2002 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
12.600 US$ EUR ≈ 11.650 €
Година 07/2011 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 12/2018 Километража 1250 м/ч Сила
Германија, Hameln
вибрационен валјак за земја BOMAG BW213 DH-5 вибрационен валјак за земја BOMAG BW213 DH-5
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 12/2019 Километража 2480 м/ч Сила
Германија, Hameln
Контактирајте го продавачот
42.900 €
Година 2016 Километража 3107 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
69.750 € Без ДДВ
Ширина на валјак 2130 мм Работна брзина 10 км/ч
Година 2019 Километража 1991 м/ч Сила
Холандија, Goor
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Година Километража 5535 м/ч Сила
Холандија, Uitgeest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Ширина на валјак 2400 мм Работна брзина 60 км/ч
Година 02/2014 Километража 2700 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Ширина на валјак 2134 мм
Година 2021 Километража 315 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Година 2009 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Ширина на валјак 1690 мм
Година 2017 Километража 1380 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Година 1998 Километража 3743 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Година 1985 Километража 10055 м/ч Сила
Италија, Rome
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 883 огласа
Прикажи
Претплати се