Филтри -

Багери Kobelco

Резултати од пребарување: 971 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

971 огласа: Багери Kobelco

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2015 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Багер гасеничар
Година 06/2018 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
22.800 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.7 м Длабочина на копање 6700 мм Радиус на копање 9.9 м Висина за истовар 6.79 м
Година 03/2016 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.350 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Длабочина на копање 7 м Радиус на копање 10.31 м
Година 2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 44.950 €
Багер за манипулација на материјали
Капацитет на хидраулична пумпа 34 бар
Година 07/2021 Километража 1742 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.580 €
Багер гасеничар
Година 07/2022 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.7 м Длабочина на копање 6700 мм Радиус на копање 9.9 м Висина за истовар 6.91 м
Година 01/2015 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.7 м Длабочина на копање 6700 мм Радиус на копање 9.9 м Висина за истовар 6.91 м
Година 01/2021 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
аукција 4.125 € SEK 48.000 SEK
Мини багер
Година 2008 Километража 1217 м/ч Сила
Шведска, Nässjö
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2 Длабочина на копање 6.7 м Радиус на копање 9.9 м Висина за истовар 6.91 м
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
24.700 US$ EUR ≈ 23.130 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.7 м Длабочина на копање 6700 мм Радиус на копање 9.9 м Висина за истовар 6.91 м
Година 2015 Километража 8600 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
45.500 US$ EUR ≈ 42.610 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.7 м Длабочина на копање 6700 мм Радиус на копање 9.9 м Висина за истовар 6.91 м
Година 2016 Километража Сила
Кина, Xuzhou
мини багер Kobelco SK140SRLC-5
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2019 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
17.470 € CNY 135.000 CNY
Багер гасеничар
Година 2023 Километража 336 м/ч Сила
Кина
JUEXIN MACHINERY
багер гасеничар Kobelco SK140 багер гасеничар Kobelco SK140
2
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 5.52 м Длабочина на копање 552 мм Радиус на копање 8.34 м Висина за истовар 6.09 м
Година 01/2018 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Мини багер
Длабочина на копање 4.17 м Радиус на копање 6.46 м
Година 01/2018 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Длабочина на копање 7.2 м Длабочина на копање 7200 мм Радиус на копање 10.87 м Висина за истовар 7.11 м
Година 2016 Километража 4927 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.920 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.52 м Длабочина на копање 5520 мм Радиус на копање 8.34 м Висина за истовар 6.09 м
Година 2018 Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2001 Километража 7613 м/ч Сила
Романија, sighisoara
Контактирајте го продавачот
17.200 US$ EUR ≈ 16.110 €
Мини багер
Длабочина на копање 4.17 м Радиус на копање 6.46 м Висина за истовар 5.33 м
Година 08/2022 Километража 860 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
28.800 US$ EUR ≈ 26.970 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Длабочина на копање 7 м Длабочина на копање 7000 мм Радиус на копање 10.3 м Висина за истовар 6.88 м
Година 10/2019 Километража 2090 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
103.000 US$ EUR ≈ 96.450 €
Багер гасеничар
Година 2024 Километража 3 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
аукција 1.940 € CZK 49.000 CZK
Мини багер
Година 01/2001 Километража 21082 м/ч Сила
Чехија, Nečín
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 971 огласа
Прикажи
Претплати се