Филтри -

Кранови Kobelco

Резултати од пребарување: 121 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

121 огласа: Кранови Kobelco

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
кран гасеничар Kobelco CKE 1800 кран гасеничар Kobelco CKE 1800 кран гасеничар Kobelco CKE 1800
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 100 м Капацитет на крајот на стрелата 180 т
Година 2002 Километража Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 25000 кг Модел RK250 Висина на подигање 40 м
Година 03/2006 Километража Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
238.000 US$ EUR ≈ 219.500 €
Кран гасеничар
Носивост 150000 кг Висина на подигање 68 м
Година 2006 Километража 6783 м/ч Сила
Кина, Shanghai
кран гасеничар Kobelco CKE2500 кран гасеничар Kobelco CKE2500 кран гасеничар Kobelco CKE2500
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 250000 кг Висина на подигање 71.8 м Дофаќач 48.1 м
Година 09/2009 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
79.800 US$ EUR ≈ 73.600 €
Кран гасеничар
Носивост 55000 кг
Година 2021 Километража 800 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1994 Километража 74694 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 150000 кг Висина на подигање 82.3 м Дофаќач 82.3 м Капацитет на крајот на стрелата 150 т
Година 1997 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 55000 кг Евро Euro 5 Висина на подигање 58 м
Година 2018 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Евро Euro 5
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 25000 кг Евро Euro 4 Висина на подигање 30.6 м Дофат на стрела 28 м
Година 2018 Километража 25000 км Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел RK250 Капацитет на крајот на стрелата 25 т
Година 2012 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Евро Euro 6
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 150000 кг Евро Euro 4 Висина на подигање 103 м
Година 2008 Километража 15000 м/ч Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 50000 кг Евро Euro 4 Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 32 м Дофаќач 15 м Капацитет на крајот на стрелата 1.2 т
Година 2005 Километража 12000 м/ч Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година Километража Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2004 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 13190 м/ч Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2004 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
31.000 US$ EUR ≈ 28.590 €
Автодигалка
Носивост 25000 кг
Година 1991 Километража 32169 км Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2004 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2004 Километража Сила
Кина
кран гасеничар Kobelco CKS1350
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2015 Километража 14700 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2004 Километража Сила
Кина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 121 огласа
Прикажи