Филтри -

Мини багери Kobelco

Резултати од пребарување: 201 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

201 огласа: Мини багери Kobelco

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
мини багер Kobelco SK130LC-11
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2020 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
мини багер Kobelco SK130LC-11
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2020 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
мини багер Kobelco SK130LC-11
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2020 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.690 €
Евро Euro 4 Длабочина на копање 4.58 м Радиус на копање 2.4 м Висина за истовар 4.3 м
Година 03/2019 Километража 1250 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.710 €
Длабочина на копање 8.11 м Радиус на копање 8.64 м Висина за истовар 6.39 м
Година 2017 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2021 Километража 2359 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Километража 4119 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Километража 2528 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Километража 4665 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2021 Километража 2902 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
14.300 US$ EUR ≈ 13.130 €
Радиус на копање 5.89 м
Година 2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
15.900 US$ EUR ≈ 14.600 €
Радиус на копање 6.115 м Висина за истовар 4.18 м
Година 2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
14.300 US$ EUR ≈ 13.130 €
Радиус на копање 5.89 м
Година 2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
15.600 US$ EUR ≈ 14.330 €
Радиус на копање 6.114 м
Година 2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
16.360 € GBP 13.750 GBP
Година 2012 Километража 4325 м/ч Сила
Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.610 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 4.17 м Радиус на копање 6.46 м Висина за истовар 5.33 м
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.020 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 3.89 м Радиус на копање 6.2 м Висина за истовар 4.2 м
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.100 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 3.59 м Радиус на копање 5.89 м Висина за истовар 3.68 м
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
27.100 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 7017 м/ч Сила
Литванија, Raseiniai
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.610 €
Носивост 7000 кг Длабочина на копање 4.17 м Радиус на копање 6.46 м Висина за истовар 5.33 м
Година 01/2022 Километража 690 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
аукција 47.840 € SEK 550.000 SEK
Година 2021 Километража 2391 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2021 Километража 2663 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Километража 4115 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Километража 3869 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 201 огласа
Прикажи