Филтри -

Автодигалки Kobelco

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

34 огласа: Автодигалки Kobelco

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 50113 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 58656 км Сила
Јапонија
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража 56675 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража 76758 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража 77900 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража 171488 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража 171488 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
31.000 US$ EUR ≈ 28.470 €
Носивост 25000 кг
Година 1991 Километража 32169 км Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 41752 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража 95032 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 55.100 €
Година 06/2006 Километража 113000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
107.000 US$ EUR ≈ 98.260 €
Носивост 25000 кг Модел Kobelco RK250-6 Дофат на стрела 30.6 м Дофаќач 12.8 м
Година 2006 Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
120.000 US$ EUR ≈ 110.200 €
Носивост 25000 кг
Година 2000 Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
100.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 16000 кг Модел RK160-5 Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 28.2 м Дофаќач 3.8 м
Година 07/2008 Километража 108000 км Сила
Украина, Одесская обл
автодигалка Kobelco RK250
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Висина на подигање 43 м Дофат на стрела 31 м Дофаќач 12 м
Година Километража Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 5 м
Година 1996 Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг
Година 2006 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 86119 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1994 Километража 50761 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража 30271 м/ч Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража 40408 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража 105260 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 51975 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 15298 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 61326 км Сила
Јапонија
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи