Филтри -

Кранови гасеничари Kobelco

Резултати од пребарување: 89 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

89 огласа: Кранови гасеничари Kobelco

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 11/2015 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража Сила
Кина
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 65000 кг Дофат на стрела 33 м
Година 1990 Километража Сила
Холандија, Beemster
кран гасеничар Kobelco CKE 1800 кран гасеничар Kobelco CKE 1800 кран гасеничар Kobelco CKE 1800
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 100 м Капацитет на крајот на стрелата 180 т Противтежа 60000 кг
Година 2002 Километража Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 250000 кг
Година 2010 Километража Сила
САД, Texas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 90000 кг Евро Euro 3 Висина на подигање 61 м Брзина на подигање на товар 120 м/мин
Година 2015 Километража 6300 м/ч Сила
Украина, Одесская обл
нови кран гасеничар Kobelco CKE900G нови кран гасеничар Kobelco CKE900G
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 90000 кг Висина на подигање 61 м
Година нов Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 180000 кг
Година 2011 Километража Сила
Мексико, Tampico
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 250000 кг
Година 2010 Километража 15000 м/ч Сила
Индонезија, Tangguh-Bintuni
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 135000 кг
Година 2016 Километража Сила
Мексико, Tampico
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 180000 кг
Година 2011 Километража Сила
САД, Rosharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 110000 кг
Година 2016 Километража Сила
САД, Florida
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 110000 кг
Година 2016 Километража Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
120.000 US$ EUR ≈ 112.700 €
Носивост 80000 кг Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 45 м Капацитет на крајот на стрелата 80 т Дофаќач 15 м
Година 03/2008 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 18000 м/ч Сила
Холандија, Geertruidenberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 250000 кг Висина на подигање 110 м
Година 07/2015 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 112 м
Година 01/2015 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
65.050 US$ EUR ≈ 61.070 €
Носивост 50000 кг Висина на подигање 34 м Капацитет на крајот на стрелата 3 т Противтежа 10 кг
Година 2006 Километража Сила
Кина
кран гасеничар Kobelco 7055 кран гасеничар Kobelco 7055
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг
Година 07/1990 Километража 8000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Machinery Trader Group Co., Ltd
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Носивост 70000 кг
Година 2003 Километража 24000 м/ч Сила
Холандија, Ter Aar
кран гасеничар Kobelco CKS800 кран гасеничар Kobelco CKS800 кран гасеничар Kobelco CKS800
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 45 м
Година 2013 Километража 9500 м/ч Сила
Холандија, Oosterhout
PVE Cranes & Services
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 84 м Дофаќач 84 м
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Oosterhout
PVE Cranes & Services
6 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 89 огласа
Прикажи
Претплати се