Филтри -

Кранови гасеничари Hitachi

Резултати од пребарување: 61 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

61 огласа: Кранови гасеничари Hitachi

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.850 €
Година 2010 Километража Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1981 Километража Сила
Словенија, Ajdovščina
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
52.500 €
Година 1992 Километража 6300 м/ч Сила
Холандија, Culemborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража 8942 м/ч Сила
Јапонија
кран гасеничар Hitachi
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 40000 кг
Година 10/1991 Километража 9632 м/ч Сила
Холандија, Beemster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1986 Километража Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 51.630 €
Носивост 50000 кг Висина на подигање 58.3 м Противтежа 2000 кг
Година 01/2001 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 46 м
Година 07/2008 Километража Сила
Кина, Shanghai
Machinery Trader Group Co., Ltd
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг Евро Euro 5
Година 04/2005 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.550 €
Носивост 35000 кг Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 36 м Капацитет на крајот на стрелата 35 т Дофаќач 12 м Противтежа 12000 кг
Година 01/2006 Километража 3900 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
1 €
Носивост 50000 кг Висина на подигање 31 м
Година 2008 Километража 6552 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 40000 кг Висина на подигање 34 м
Година 2000 Километража 11000 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 70000 кг Висина на подигање 45 м Дофаќач 2 м
Година 2017 Километража 5000 м/ч Сила
Холандија, Oosterhout
PVE Cranes & Services
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 150000 кг Висина на подигање 70 м Дофат на стрела 70 м Капацитет на крајот на стрелата 150 т Дофаќач 25 м Брзина на подигање на товар 25 м/мин Противтежа 25000 кг
Година 03/2005 Километража 50 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дофат на стрела 36 м
Година 2005 Километража 5600 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 150000 кг Евро Euro 4 Висина на подигање 55 м Дофат на стрела 48 м Капацитет на крајот на стрелата 150 т Дофаќач 48 м Брзина на подигање на товар 500 м/мин Противтежа 125000 кг
Година 03/2009 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг Висина на подигање 45 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т Дофаќач 19 м Противтежа 15000 кг
Година 01/1995 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
41.990 US$ EUR ≈ 39.420 €
Година 2005 Километража 5000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.790 €
Носивост 40000 кг
Година 02/2010 Километража 4100 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 27 м Противтежа 13200 кг
Година 1979 Километража Сила
Холандија, Made
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 55 м
Година Километража Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг Висина на подигање 36 м
Година 2005 Километража 4000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг Висина на подигање 36 м
Година 2005 Километража 4000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг Висина на подигање 36 м
Година 2005 Километража 4000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
кран гасеничар Hitachi SCX550E кран гасеничар Hitachi SCX550E кран гасеничар Hitachi SCX550E
3
Контактирајте го продавачот
410.000 €
Година 2015 Километража 3350 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 61 огласа
Прикажи
Претплати се