Филтри -

Багери гасеничари Hitachi

Резултати од пребарување: 2143 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2143 огласа: Багери гасеничари Hitachi

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 8801 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Mayrhofer Baumaschinen
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.620 €
Длабочина на копање 5.16 м Радиус на копање 7.77 м Висина за истовар 5.94 м
Година 2018 Километража 2249 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
14.800 US$ EUR ≈ 13.670 €
Длабочина на копање 5.7 м Радиус на копање 7.7 м Висина за истовар 5.9 м
Година 2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.800 US$ EUR ≈ 13.670 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 5.7 м Радиус на копање 7.7 м Висина за истовар 5.9 м
Година 2018 Километража 2138 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
56.000 US$ EUR ≈ 51.710 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 6.02 м Радиус на копање 10.34 м Висина за истовар 7.1 м
Година 2018 Километража 1685 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 36.010 €
Длабочина на копање 6.84 м Радиус на копање 10.57 м Висина за истовар 9.99 м
Година 2020 Километража 2036 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.310 €
Длабочина на копање 5.57 м Радиус на копање 8.27 м Висина за истовар 6.16 м
Година 2021 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.620 €
Длабочина на копање 6.67 м Радиус на копање 9.75 м Висина за истовар 9.6 м
Година 2022 Километража 357 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 6920 м/ч Сила
Германија, 64589 Stockstadt Am Rhein
Контактирајте го продавачот
24.840 € SEK 289.000 SEK
Година Километража 11800 м/ч Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 17154 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.310 €
Длабочина на копање 6.67 м Радиус на копање 9.75 м Висина за истовар 9.6 м
Година 2019 Километража 1317 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.390 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 6.67 м Радиус на копање 9.75 м Висина за истовар 9.6 м
Година 2018 Километража 1963 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
21.500 US$ EUR ≈ 19.850 €
Длабочина на копање 6.67 м Радиус на копање 9.75 м Висина за истовар 9.6 м
Година 2018 Километража 1887 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.500 US$ EUR ≈ 18.930 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.57 м Радиус на копање 8.27 м Висина за истовар 8.57 м
Година 2022 Километража 872 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 18.010 €
Длабочина на копање 5.57 м Радиус на копање 8.27 м Висина за истовар 8.57 м
Година 2018 Километража 2521 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.470 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 5.57 м Радиус на копање 8.27 м Висина за истовар 8.57 м
Година 2018 Километража 2251 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.470 €
Длабочина на копање 5.57 м Радиус на копање 8.27 м Висина за истовар 8.57 м
Година 2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.470 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 5.57 м Радиус на копање 8.27 м Висина за истовар 8.57 м
Година 2018 Километража 2677 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2008 Километража 13601 км Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.310 €
Носивост 19400 кг Длабочина на копање 6670 м Длабочина на копање 6670 мм Радиус на копање 9750 м Висина за истовар 9600 м
Година 2018 Километража 800 м/ч Сила
Малезија, Padang Tengku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Длабочина на копање 7.38 м Длабочина на копање 7380 мм Радиус на копање 10890 м Висина за истовар 7.24 м
Година 12/2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Длабочина на копање 7.89 м Длабочина на копање 7890 мм Радиус на копање 11.86 м Висина за истовар 7.53 м
Година 12/2023 Километража Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Длабочина на копање 4.11 м Длабочина на копање 4110 мм Радиус на копање 6.26 м Висина за истовар 5.11 м
Година 12/2022 Километража 47 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
99.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Длабочина на копање 6.61 м Длабочина на копање 6610 мм Радиус на копање 9.75 м Висина за истовар 6.85 м
Година 12/2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.13 м Длабочина на копање 6130 мм Радиус на копање 10.5 м Висина за истовар 7.44 м
Година 10/2014 Километража 5087 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2143 огласа
Прикажи