Филтри -

Кранови Hitachi

Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

66 огласа: Кранови Hitachi

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка Hitachi 1999 автодигалка Hitachi 1999
2
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 8000 кг Модел 1999 Висина на подигање 25 м Дофаќач 30 м Капацитет на крајот на стрелата 8 т
Година 01/1999 Километража 35000 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2006 Километража 8942 м/ч Сила
Јапонија
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 1981 Километража Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
52.500 €
Кран гасеничар
Година 1992 Километража 6300 м/ч Сила
Холандија, Culemborg
кран гасеничар Hitachi
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 40000 кг
Година 10/1991 Километража 9632 м/ч Сила
Холандија, Beemster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 1986 Километража Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 51.630 €
Кран гасеничар
Носивост 50000 кг Висина на подигање 58.3 м
Година 01/2001 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.860 €
Кран гасеничар
Година 2010 Километража Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини кран
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 46 м
Година 07/2008 Километража Сила
Кина, Shanghai
Machinery Trader Group Co., Ltd
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 50000 кг Евро Euro 5
Година 04/2005 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.550 €
Кран гасеничар
Носивост 35000 кг Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 36 м Дофаќач 12 м Капацитет на крајот на стрелата 35 т
Година 01/2006 Километража 3900 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
1 €
Кран гасеничар
Носивост 50000 кг Висина на подигање 31 м
Година 2008 Километража 6552 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 40000 кг Висина на подигање 34 м
Година 2000 Километража 11000 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 70000 кг Висина на подигање 45 м Дофаќач 2 м
Година 2017 Километража 5000 м/ч Сила
Холандија, Oosterhout
PVE Cranes & Services
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 150000 кг Висина на подигање 70 м Дофат на стрела 70 м Дофаќач 25 м Капацитет на крајот на стрелата 150 т Брзина на подигање на товар 25 м/мин
Година 03/2005 Километража 50 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Дофат на стрела 36 м
Година 2005 Километража 5600 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 150000 кг Евро Euro 4 Висина на подигање 55 м Дофат на стрела 48 м Дофаќач 48 м Капацитет на крајот на стрелата 150 т Брзина на подигање на товар 500 м/мин
Година 03/2009 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 50000 кг Висина на подигање 45 м Дофаќач 19 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 01/1995 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
41.990 US$ EUR ≈ 39.420 €
Кран гасеничар
Година 2005 Километража 5000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.800 €
Кран гасеничар
Носивост 40000 кг
Година 02/2010 Километража 4100 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 27 м
Година 1979 Километража Сила
Холандија, Made
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 55 м
Година Километража Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 50000 кг Висина на подигање 36 м
Година 2005 Километража 4000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 50000 кг Висина на подигање 36 м
Година 2005 Километража 4000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи
Претплати се