Филтри -

Градежни натоварувачи Hitachi

Резултати од пребарување: 121 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

121 огласа: Градежни натоварувачи Hitachi

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 6315 м/ч Сила
Германија, Baienfurt
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража Сила
Романија, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Капацитет на лопата 3.3 м³
Година 2020 Километража 1500 м/ч Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Висина за истовар 2.9 м Капацитет на лопата 4 м³
Година 2013 Километража 9810 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 3000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Натоварувач со тркала
Носивост 3300 кг
Година 2014 Километража 14447 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
198.850 €
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 1612 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
18.950 €
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 13050 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
35.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2004 Километража 7079 м/ч Сила
Германија, Lemgo
аукција 42.980 € SEK 502.000 SEK
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 2392 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
32.250 €
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 15152 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 13200 м/ч Сила
Полска, Chojnów
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 6460 м/ч Сила
Германија, Baienfurt
Контактирајте го продавачот
116.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4 Висина за истовар 2.79 м Капацитет на лопата 2.6 м³
Година 12/2017 Километража 3273 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
95.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4 Висина за истовар 2.81 м Капацитет на лопата 3.3 м³
Година 12/2018 Километража 7217 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
68.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Висина за истовар 2.81 м Капацитет на лопата 3.1 м³
Година 12/2007 Километража 9940 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Висина за истовар 2.89 м Капацитет на лопата 4.5 м³
Година 12/2022 Километража 137 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4 Висина за истовар 3.52 м Капацитет на лопата 5.4 м³
Година 02/2023 Километража 9 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
115.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4 Висина за истовар 2.82 м Капацитет на лопата 3.6 м³
Година 11/2017 Километража 6683 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 6855 м/ч Сила
Германија, 34593 Knüllwald
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража 8010 м/ч Сила
Германија, 95512 Neudrossenfeld
Контактирајте го продавачот
52.181,50 €
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 4326 м/ч Сила
Германија, Hagen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 10000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 121 огласа
Прикажи
Претплати се