Филтри -

Мини багери Hitachi

Резултати од пребарување: 539 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

539 огласа: Мини багери Hitachi

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
7.200 € Без ДДВ
Година 2000 Километража 4974 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Евро Euro 4
Година 02/2019 Километража 1258 м/ч Сила
Кина
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2012 Километража 10832 м/ч Сила
Норвешка, Gyland
Контактирајте го продавачот
21.750 €
Година 2019 Километража 4432 м/ч Сила
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Евро Euro 2
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
12.800 US$ EUR ≈ 11.800 €
Носивост 6000 кг Длабочина на копање 3.85 м Радиус на копање 6.25 м Висина за истовар 4.08 м
Година 2019 Километража 1260 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 2868 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
14.400 US$ EUR ≈ 13.280 €
Носивост 5000 кг Длабочина на копање 3.55 м Радиус на копање 5.82 м Висина за истовар 4.05 м
Година 2023 Километража 436 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.530 €
Длабочина на копање 3.6 м Радиус на копање 6 м Висина за истовар 4 м
Година 2019 Километража 1600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
7.074 € KZT 3.400.000 KZT
Длабочина на копање 1780 м
Година 2000 Километража Сила
Казахстан, Oskemen
Контактирајте го продавачот
13.044 €
Носивост 6000 кг Евро Euro 4 Длабочина на копање 12.7 м Радиус на копање 8.9 м Висина за истовар 11.9 м
Година 04/2018 Километража 3250 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.223 €
Носивост 5850 кг Длабочина на копање 3850 м Радиус на копање 6250 м Висина за истовар 5800 м
Година 2016 Километража 3200 м/ч Сила
Малезија, Padang Tengku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг
Година 2016 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.990 €
Носивост 5000 кг
Година 2016 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.450 €
Носивост 6000 кг
Година 2016 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.378 €
Носивост 1700 кг
Година 2016 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.680 €
Носивост 7500 кг
Година 2017 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.910 €
Носивост 3500 кг
Година 2016 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
13.800 US$ EUR ≈ 12.730 €
Носивост 5500 кг
Година 2016 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
26.250 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 9700 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.530 €
Носивост 3000 кг
Година 2016 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.140 €
Носивост 7000 кг
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
40.500 € Без ДДВ
Година 05/2016 Километража 6239 м/ч Сила
Словенија, Sevnica
Контактирајте го продавачот
51.090 € COP 215.000.000 COP
Година 2014 Километража Сила
Колумбија, Manizales
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 539 огласа
Прикажи