Филтри -

Багери Hitachi

Резултати од пребарување: 2868 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2868 огласа: Багери Hitachi

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2019 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.530 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Длабочина на копање 4 м Радиус на копање 3 м Висина за истовар 3 м
Година 2017 Километража 4000 м/ч Сила
Кина
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.290 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6670 м Длабочина на копање 6670 мм Радиус на копање 9750 м Висина за истовар 9600 м
Година 2018 Километража 800 м/ч Сила
Малезија, Padang Tengku
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 7800 м/ч Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 7500 м/ч Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 11410 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
111.100 € SEK 1.295.000 SEK
Багер гасеничар
Година 2018 Километража Сила
Шведска, Västernorrland
ATS Sweden AB
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
107.300 € SEK 1.250.000 SEK
Багер гасеничар
Година 2018 Километража Сила
Шведска, Västernorrland
ATS Sweden AB
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
106.300 € SEK 1.239.000 SEK
Багер гасеничар
Година 2015 Километража Сила
Шведска, Västerbotten
ATS Sweden AB
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
26.600 € SEK 310.000 SEK
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 16500 м/ч Сила
Шведска, Västerbotten
ATS Sweden AB
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.050 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 5.57 м Радиус на копање 8.27 м Висина за истовар 6.16 м
Година 06/2020 Километража Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.900 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 5.87 м Радиус на копање 9.91 м Висина за истовар 9.78 м
Година 05/2020 Километража 1000 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 53.490 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 7.38 м Радиус на копање 11.1 м Висина за истовар 7.38 м
Година 06/2020 Километража 2000 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.910 €
Мини багер
Длабочина на копање 2.18 м Радиус на копање 5.79 м Висина за истовар 4.39 м
Година 07/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 9700 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 23.980 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.02 м Длабочина на копање 6020 мм Радиус на копање 10.2 м Висина за истовар 6.8 м
Година Километража 2890 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.150 € PLN 149.900 PLN
Мини багер
Година 2013 Километража 6795 м/ч Сила
Полска, Sulechow
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.300 €
Багер гасеничар
Година 2019 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
128.000 US$ EUR ≈ 118.000 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 7.85 м Радиус на копање 12.06 м
Година 2019 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
68.000 US$ EUR ≈ 62.710 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 7.2 м Радиус на копање 11.09 м
Година 2018 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
155.000 US$ EUR ≈ 142.900 €
Багер гасеничар
Година 2011 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
багер гасеничар Hitachi Zakis ZX 250 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 6407 м/ч Сила
Франција, Brie-Comte-Robert
багер гасеничар Hitachi ZX210LCN-3 за делови багер гасеничар Hitachi ZX210LCN-3 за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 10478 м/ч Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2868 огласа
Прикажи
Претплати се