Филтри -

Багери на тркала Hitachi

Резултати од пребарување: 171 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

171 огласа: Багери на тркала Hitachi

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Километража 10725 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 13100 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 12.000 €
Година Километража 15286 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2010 Километража 11758 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 30.040 €
Година 2002 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.470 €
Година 2006 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 15550 м/ч Сила
Холандија, Uitgeest
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Година 2006 Километража 10000 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2014 Километража 11370 м/ч Сила
Норвешка, Harstad
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 2350 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.29 м Длабочина на копање 6290 мм Радиус на копање 9.96 м Висина за истовар 7.35 м Брзина 27.5 км/ч
Година 06/2023 Километража 27 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
53.050 € PLN 226.000 PLN
Година 2011 Километража 12654 м/ч Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
56.800 € PLN 242.000 PLN
Година 2008 Километража 16520 м/ч Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
69.480 € PLN 296.000 PLN
Година 2012 Километража 12867 м/ч Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
46.010 € PLN 196.000 PLN
Година 2006 Километража 10222 м/ч Сила
Полска, Staszów
багер на тркала Hitachi ZX170W-5B
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 9490 м/ч Сила
Германија, Metten
багер на тркала Hitachi ZX190 W-6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 4090 м/ч Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 2700 м/ч Сила
Германија, 35586 Wetzlar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 3060 м/ч Сила
Германија, 14532 Kleinmachnow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 2365 м/ч Сила
Германија, 06188 Landsberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 3415 м/ч Сила
Германија, 14532 Kleinmachnow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 2405 м/ч Сила
Германија, 92442 Wackersdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 2380 м/ч Сила
Германија, 49124 Georgsmarienhütte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 4755 м/ч Сила
Германија, Baienfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 4985 м/ч Сила
Германија, Baienfurt
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 171 огласа
Прикажи
Претплати се