Филтри -

Компактори BOMAG

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

36 огласа: Компактори BOMAG

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 1999 Километража 21000 м/ч Сила
Романија, Arad
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2014 Километража 367 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.377 € PLN 39.900 PLN
Година 2007 Километража 543 м/ч Сила
Полска, Gorlice
Контактирајте го продавачот
8.250 €
Година 1990 Километража 9200 м/ч Сила
Португалија, Casal Da Fisga, Rio Maior
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 4110 м/ч Сила
Франција, CHANDAI
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
компактор BOMAG BC 722 RS-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 6000 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
компактор BOMAG BC 722 RB-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на ралник 3800 мм
Година 2008 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
7.400 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Германија, Lautern
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Година 1999 Километража Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 7761 м/ч Сила
Франција, Nancy
компактор BOMAG BC572RB компактор BOMAG BC572RB компактор BOMAG BC572RB
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража Сила
Германија, Warburg
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Година Километража 11405 м/ч Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Година 2009 Километража 5000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Година 2010 Километража 12000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 23.980 €
Година 2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2012 Километража 10115 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
38.500 US$ EUR ≈ 35.510 €
Ширина на ралник 2130 мм
Година 2011 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2023 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 961 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
10.450 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 531 м/ч Сила
Германија, Falkenhagen
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 800 м/ч Сила
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Година 2017 Километража Сила
Германија, Frankenthal/Pfalz
Контактирајте го продавачот
95.069,10 €
Година 2019 Километража 2142 м/ч Сила
Германија, Hagen
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 2328 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи