Филтри -

Фрези за асфалт BOMAG

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

29 огласа: Фрези за асфалт BOMAG

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
98.700 €
Ширина на опфаќање 600 мм
Година 2020 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
120.000 US$ EUR ≈ 112.700 €
Ширина на опфаќање 2000 мм Длабочина на обработка 300 мм
Година 2009 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 13 м/ч Сила
Шпанија, Polinyà
Контактирајте го продавачот
100.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 1300 мм Длабочина на обработка 30 мм
Година 2007 Километража 2900 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
117.500 US$ EUR ≈ 110.300 €
Ширина на опфаќање 2000 мм Длабочина на обработка 320 мм
Година 2017 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 2100 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 4361 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
114.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 1000 мм Длабочина на обработка 330 мм
Година 12/2019 Километража 986 м/ч Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
199.000 €
Ширина на опфаќање 2700 мм
Година 2016 Километража 663 м/ч Сила
Холандија, Marknesse
фреза за асфалт BOMAG BM2000
1
Контактирајте го продавачот
198.500 US$ EUR ≈ 186.300 €
Година 2016 Километража 1200 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
215.000 €
Година Километража 752 м/ч Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, Imola (BO)
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 4870 м/ч Сила
Италија, Cuneo
фреза за асфалт BOMAG BM500/15
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
фреза за асфалт BOMAG BM1300/35
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
фреза за асфалт BOMAG BM1000/35
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Година 2010 Километража 3287 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Ширина на опфаќање 1300 мм Длабочина на обработка 320 мм
Година 12/2022 Километража Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 2000 мм Длабочина на обработка 330 мм
Година 12/2020 Километража 35 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 2111 м/ч Сила
Италија, Cuneo
фреза за асфалт BOMAG BM2000/60 фреза за асфалт BOMAG BM2000/60 фреза за асфалт BOMAG BM2000/60
3
Контактирајте го продавачот
105.000 US$ EUR ≈ 98.570 €
Ширина на опфаќање 2000 мм Длабочина на обработка 300 мм
Година 2008 Километража 3000 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 4634 м/ч Сила
Германија, Boppard
Контактирајте го продавачот
192.500 €
Година Километража 1093 м/ч Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 2900 м/ч Сила
Италија, Missiano
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се