Филтри -

Изградба на патишта BOMAG

Резултати од пребарување: 127 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

127 огласа: Изградба на патишта BOMAG

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година Километража 485 м/ч Сила
Германија, Boppard
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2007 Километража 4600 м/ч Сила
Полска, Kiełpino
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
78.500 US$ EUR ≈ 73.700 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2017 Километража 3597 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
98.700 €
Фреза за асфалт
Година 2020 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Асфалт павер со тркала
Година Километража 2195 м/ч Сила
Германија, Boppard
Контактирајте го продавачот
120.000 US$ EUR ≈ 112.700 €
Фреза за асфалт
Длабочина на обработка 300 мм
Година 2009 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
135.800 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2014 Километража Сила
Украина, м. Київ
асфалт павер гасеничар BOMAG BF 200 C-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2020 Километража 900 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2020 Километража 13 м/ч Сила
Шпанија, Polinyà
Контактирајте го продавачот
88.500 US$ EUR ≈ 83.080 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2019 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
68.000 € Со вклучен ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2008 Километража 3156 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер гасеничар
Година 2014 Километража 5706 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
54.900 US$ EUR ≈ 51.540 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2015 Километража 4650 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2017 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2011 Километража Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2012 Километража 2000 м/ч Сила
Полска, Kiełpino
Контактирајте го продавачот
29.400 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2013 Километража 4980 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
40.970 € GBP 35.000 GBP
Асфалт павер гасеничар
Година 2016 Километража 2750 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
100.000 € Со вклучен ДДВ
Фреза за асфалт
Длабочина на обработка 30 мм
Година 2007 Километража 2900 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2013 Километража 2182 м/ч Сила
Полска, Police
Контактирајте го продавачот
265.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2022 Километража 210 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
99.000 €
Асфалт павер со тркала
Година Километража 2939 м/ч Сила
Германија, Boppard
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2010 Километража Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
250.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 3
Година 04/2023 Километража 4453 м/ч Сила
Турција, İstanbul
машина за рециклирање на асфалт BOMAG MPH122
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2006 Километража Сила
Полска
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 127 огласа
Прикажи
Претплати се