Филтри -

Валјаци за асфалт BOMAG

Резултати од пребарување: 332 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

332 огласа: Валјаци за асфалт BOMAG

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
37.530 € PLN 159.900 PLN
Година 2007 Километража 2600 м/ч Сила
Полска, Kasinka Mała
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2017 Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Година 2008 Километража 6052 м/ч Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
20.830 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 5500 м/ч Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 6537 м/ч Сила
Холандија, Deurne
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Година Километража 665 м/ч Сила
Белгија, Brasschaat
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Година 2016 Километража 749 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Година Километража 18 м/ч Сила
Германија, Boppard
Контактирајте го продавачот
аукција 4.000 €
Година Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
20.630 € PLN 87.900 PLN
Година 2013 Километража 2400 м/ч Сила
Полска, Kasinka Mała
Контактирајте го продавачот
55.140 € PLN 234.900 PLN
Година 2018 Километража 690 м/ч Сила
Полска, Kasinka Mała
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2006 Километража 5252 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
валјак за асфалт BOMAG BW174 AP4-AM
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на валјак 1680 мм
Година 2013 Километража Сила
Полска, Pabianice
валјак за асфалт BOMAG BW184AD
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на валјак 1800 мм Работна брзина 11 км/ч Резервоар за вода 1600 л
Година 2005 Километража 6500 м/ч Сила
Полска, Pabianice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на валјак 1380 мм
Година 2022 Километража 268 м/ч Сила
Германија, Konz
валјак за асфалт BOMAG BW 174 AP-4i AM
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 3871 м/ч Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на валјак 2135 мм
Година 2019 Километража 1865 м/ч Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на валјак 1680 мм
Година 2017 Километража 3361 м/ч Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на валјак 1680 мм
Година 2017 Километража 2332 м/ч Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на валјак 1500 мм
Година 2021 Километража 402 м/ч Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на валјак 1000 мм
Година 2021 Километража 30 м/ч Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на валјак 1680 мм
Година 2017 Километража 3144 м/ч Сила
Германија, Konz
валјак за асфалт BOMAG BW 138 AD-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 835 м/ч Сила
Германија, Malsch
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.530 €
Година 2001 Километража Сила
Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 332 огласа
Прикажи
Претплати се