Филтри -

Асфалт плочи BOMAG

Резултати од пребарување: 79 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

79 огласа: Асфалт плочи BOMAG

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2015 Километража 3817 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2007 Километража 8100 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2023 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
64.900 US$ EUR ≈ 59.610 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2017 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
аукција 29.730 € CZK 750.000 CZK
Асфалт павер гасеничар
Година 01/2013 Километража 3860 м/ч Сила
Чехија, Frýdek-Místek 1
Контактирајте го продавачот
245.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 3
Година 04/2023 Километража 4453 м/ч Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
аукција 15.140 € DKK 113.000 DKK
Асфалт павер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Данска, Sønderjylland
Контактирајте го продавачот
131.200 € BRL 800.000 R$
Асфалт павер со тркала
Година 2014 Километража 2147 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
245.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година Километража 748 м/ч Сила
Германија, Boppard
Контактирајте го продавачот
66.500 US$ EUR ≈ 61.080 €
Асфалт павер гасеничар
Максимална дебелина на полагање 9000 мм Ширина на полагање 1800 мм Работна брзина 4.5 км/ч Капацитет на резервоар 7.2 м³
Година 2017 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
198.500 US$ EUR ≈ 182.300 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2017 Километража 17 м/ч Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
78.500 US$ EUR ≈ 72.100 €
Асфалт павер гасеничар
Максимална дебелина на полагање 9000 мм Ширина на полагање 5000 мм Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2017 Километража 3597 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 5 Максимална дебелина на полагање 250 мм Ширина на полагање 4000 мм Работна брзина 5 км/ч Капацитет на резервоар 4.8 м³
Година 11/2021 Километража 647 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 5 Максимална дебелина на полагање 300 мм Ширина на полагање 6000 мм Работна брзина 4.5 км/ч Капацитет на резервоар 7.2 м³
Година 11/2020 Километража 753 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 3 Максимална дебелина на полагање 300 мм Ширина на полагање 10000 мм Работна брзина 4.5 км/ч Капацитет на резервоар 7.2 м³
Година 01/2024 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 3 Максимална дебелина на полагање 300 мм Ширина на полагање 7500 мм Работна брзина 4.5 км/ч Капацитет на резервоар 7.2 м³
Година 11/2016 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 5 Максимална дебелина на полагање 200 мм Ширина на полагање 3400 мм Работна брзина 4.5 км/ч Капацитет на резервоар 2 м³
Година 12/2021 Километража 47 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 5 Максимална дебелина на полагање 200 мм Ширина на полагање 2700 мм Работна брзина 4.5 км/ч Капацитет на резервоар 2 м³
Година 11/2021 Километража 793 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Асфалт павер со тркала
Евро Euro 3 Максимална дебелина на полагање 250 мм Ширина на полагање 4400 мм Работна брзина 15 км/ч
Година 12/2017 Километража 335 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 3 Максимална дебелина на полагање 300 мм Ширина на полагање 2500 мм Работна брзина 4.5 км/ч Капацитет на резервоар 7 м³
Година 11/2022 Километража 517 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 5 Максимална дебелина на полагање 200 мм Ширина на полагање 3400 мм Работна брзина 4.5 км/ч Капацитет на резервоар 2 м³
Година 12/2022 Километража 63 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Евро Euro 3 Максимална дебелина на полагање 250 мм Ширина на полагање 3400 мм Работна брзина 15 км/ч Капацитет на резервоар 4.8 м³
Година 11/2019 Километража 3064 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Евро Euro 4 Максимална дебелина на полагање 300 мм Ширина на полагање 5000 мм Капацитет на резервоар 7 м³
Година 12/2019 Километража 237 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Евро Euro 4 Максимална дебелина на полагање 300 мм Ширина на полагање 5000 мм Работна брзина 15 км/ч Капацитет на резервоар 7 м³
Година 11/2020 Километража 1493 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
78.500 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 3 Максимална дебелина на полагање 200 мм Ширина на полагање 1400 мм Работна брзина 4.1 км/ч Капацитет на резервоар 2.8 м³
Година 08/2022 Километража 7 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 79 огласа
Прикажи