Филтри -

Асфалт плочи гасеничар BOMAG

Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

60 огласа: Асфалт плочи гасеничар BOMAG

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Година Километража 485 м/ч Сила
Германија, Boppard
Контактирајте го продавачот
78.500 US$ EUR ≈ 73.700 €
Максимална дебелина на полагање 9000 мм Ширина на полагање 5000 мм Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2017 Километража 3597 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
асфалт павер гасеничар BOMAG VDA 700 MAX асфалт павер гасеничар BOMAG VDA 700 MAX
2
Контактирајте го продавачот
180.000 € BRL 980.000 R$
Година 2018 Километража 4368 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
135.800 €
Година 2014 Километража Сила
Украина, м. Київ
асфалт павер гасеничар BOMAG BF 200 C-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на полагање 2000 мм
Година 2020 Километража 900 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
88.500 US$ EUR ≈ 83.080 €
Максимална дебелина на полагање 9000 мм Ширина на полагање 5000 мм Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2019 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
68.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2008 Километража 3156 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2014 Километража 5706 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
54.900 US$ EUR ≈ 51.540 €
Максимална дебелина на полагање 9000 мм Ширина на полагање 5000 мм Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2015 Километража 4650 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
40.970 € GBP 35.000 GBP
Година 2016 Километража 2750 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 2182 м/ч Сила
Полска, Police
Контактирајте го продавачот
265.000 €
Година 2022 Километража 210 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
250.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Максимална дебелина на полагање 10000 мм Ширина на полагање 7500 мм Работна брзина 25 км/ч
Година 04/2023 Километража 4453 м/ч Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Турција, Kartal / İstanbul
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Година 05/2008 Километража 3156 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Година Километража 2793 м/ч Сила
Германија, Boppard
Контактирајте го продавачот
159.000 €
Година Километража 3000 м/ч Сила
Германија, Boppard
Контактирајте го продавачот
63.900 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 5254 м/ч Сила
Романија, Oradea
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Максимална дебелина на полагање 300 мм Ширина на полагање 6000 мм
Година Километража Сила
Нигерија, Lagos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Нигерија, Lagos
Контактирајте го продавачот
279.500 €
Година 2023 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Година Километража 1008 м/ч Сила
Германија, Boppard
Контактирајте го продавачот
360.000 €
Година 2020 Километража 717 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
асфалт павер гасеничар BOMAG BF600 C-3 асфалт павер гасеничар BOMAG BF600 C-3
2
Контактирајте го продавачот
260.000 €
Година 2022 Километража 50 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Претплати се