Филтри -

Багери гасеничари Volvo

Резултати од пребарување: 1305 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

1305 огласа: Багери гасеничари Volvo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 7987 м/ч Сила
Холандија, Deurne Region
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг
Година 03/2016 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
91.190 € PLN 395.000 PLN
Евро Euro 5 Длабочина на копање 6.07 м Длабочина на копање 6070 мм Радиус на копање 8.98 м Висина за истовар 6.31 м
Година 2018 Километража 6771 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 13738 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 6.4 м
Година 2017 Километража 6575 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
багер гасеничар Volvo EC 480 EL багер гасеничар Volvo EC 480 EL багер гасеничар Volvo EC 480 EL
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Длабочина на копање 6.57 м Длабочина на копање 6570 мм Радиус на копање 10.93 м Висина за истовар 6.96 м
Година 2015 Километража 8527 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
94.190 € PLN 408.000 PLN
Година 2012 Километража 6851 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Длабочина на копање 7.59 м Длабочина на копање 7590 мм Радиус на копање 11.22 м Висина за истовар 7.14 м
Година 2016 Километража 9668 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
27.700 € PLN 120.000 PLN
Длабочина на копање 2.46 м Длабочина на копање 2461 мм Радиус на копање 4.48 м Висина за истовар 2.78 м
Година 2017 Километража 1042 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 7962 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
137.400 € PLN 595.000 PLN
Длабочина на копање 7.34 м Радиус на копање 10.71 м Висина за истовар 7.04 м Капацитет на хидраулична пумпа 363 бар
Година 2019 Километража 4602 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 6.4 м
Година 2016 Километража 8460 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
48.800 US$ EUR ≈ 45.280 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.72 м Радиус на копање 10.25 м Висина за истовар 6.83 м
Година 2016 Километража 2400 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
22.800 US$ EUR ≈ 21.160 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.13 м Радиус на копање 7.8 м Висина за истовар 5.74 м
Година 2016 Километража 3200 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.83 м Радиус на копање 9.95 м Висина за истовар 6.69 м
Година 2018 Километража Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
62.500 US$ EUR ≈ 57.990 €
Година 06/2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
94.900 €
Година 2013 Километража 12394 м/ч Сила
Финска, Viitasaari
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Километража 7578 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
аукција 8,90 € SEK 100 SEK
Година Километража 10463 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
аукција 17,80 € SEK 200 SEK
Година 2019 Километража 2988 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
аукција 26,70 € SEK 300 SEK
Година 2015 Километража 6849 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
аукција 35,59 € SEK 400 SEK
Година 2010 Километража 9360 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
аукција 53,39 € SEK 600 SEK
Година 2008 Километража 97924 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Година 2006 Километража Сила
Литванија, Šniūraičiai, Radviliškio rajonas
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1305 огласа
Прикажи
Претплати се