Филтри -

Багери гасеничари Komatsu

Резултати од пребарување: 3185 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3185 огласа: Багери гасеничари Komatsu

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC450LC-6K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
багер гасеничар Komatsu PC400LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 21.920 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.24 м Длабочина на копање 5240 мм Радиус на копање 8.19 м Висина за истовар 6.09 м
Година 04/2017 Километража 3400 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.660 €
Длабочина на копање 6.095 м Длабочина на копање 6095 мм Радиус на копање 9.19 м Висина за истовар 9.8 м
Година 03/2020 Километража 2100 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
49.000 US$ EUR ≈ 44.740 €
Длабочина на копање 6.79 м Длабочина на копање 6790 мм Висина за истовар 3.73 м
Година 03/2017 Километража 3900 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.480 €
Година 03/2018 Километража 3100 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.870 €
Длабочина на копање 3.8 м Длабочина на копање 3800 мм Радиус на копање 6.13 м
Година 04/2019 Километража 2400 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
23.800 US$ EUR ≈ 21.730 €
Длабочина на копање 6 м Длабочина на копање 6000 мм Радиус на копање 9 м Висина за истовар 9.8 м
Година 04/2019 Километража 3100 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
37.250 € Без ДДВ
Година 07/2023 Километража Сила
Холандија, Oisterwijk
Контактирајте го продавачот
21.500 US$ EUR ≈ 19.630 €
Носивост 21000 кг Длабочина на копање 6.62 м
Година 2019 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 6.92 м Длабочина на копање 6920 мм Радиус на копање 10.18 м Висина за истовар 10 м
Година 2018 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 45000 кг Длабочина на копање 7.79 м Длабочина на копање 7790 мм Радиус на копање 12.005 м
Година 2018 Километража 2700 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 40000 кг Длабочина на копање 7.82 м Длабочина на копање 7820 мм Радиус на копање 12.03 м
Година 2020 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.132 €
Година 2016 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 1.24968 м Длабочина на копање 104140 мм Радиус на копање 1.938528 м Висина за истовар 1.528572 м
Година 07/2022 Километража 400 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.240 €
Евро Euro 6 Длабочина на копање 2330 м Радиус на копање 3578 м
Година 03/2012 Километража 3600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
36.950 €
Година 2008 Километража 10395 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 54.790 €
Година 2019 Километража 900 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 5.52 м Длабочина на копање 5520 мм Радиус на копање 8.29 м Висина за истовар 6.17 м
Година 10/2022 Километража 200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
62.000 US$ EUR ≈ 56.620 €
Година 2021 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12600 кг Евро Euro 4 Длабочина на копање 5.52 м Длабочина на копање 5520 мм Радиус на копање 8.29 м Висина за истовар 6.17 м
Година 05/2020 Километража Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 7.79 м Длабочина на копање 7790 мм Висина за истовар 10925 м
Година 2019 Километража 2600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Длабочина на копање 5.06 м Длабочина на копање 5060 мм Радиус на копање 7.3 м Висина за истовар 5.65 м
Година 01/2016 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 12414 м/ч Сила
Полска, Wielogłowy
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3185 огласа
Прикажи
Претплати се