Филтри -

Багери гасеничари Doosan

Резултати од пребарување: 1095 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

1095 огласа: Багери гасеничари Doosan

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.500 US$ EUR ≈ 8.675 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 3.89 м Длабочина на копање 3890 мм Радиус на копање 6.1 м Висина за истовар 5.33 м
Година 2019 Километража 2100 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.870 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 3.82 м Длабочина на копање 3820 мм Радиус на копање 6.15 м Висина за истовар 5.76 м
Година 2018 Километража 2500 м/ч Сила
Кина
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.610 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 4.167 м Длабочина на копање 4167 мм Радиус на копање 6.349 м Висина за истовар 7.121 м
Година 2019 Километража 2000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
20.500 US$ EUR ≈ 18.720 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 6.13 м Длабочина на копање 6130 мм Радиус на копање 8.74 м Висина за истовар 8.95 м
Година 2018 Километража 2930 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.610 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 3.8 м Длабочина на копање 3800 мм Радиус на копање 6.135 м Висина за истовар 5.795 м
Година 2017 Километража 2800 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.180 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 4.165 м Длабочина на копање 4165 мм Радиус на копање 6.35 м Висина за истовар 7.12 м
Година 2020 Километража 817 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.180 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 4.08 м Длабочина на копање 4080 мм Радиус на копање 6.115 м Висина за истовар 7.1 м
Година 2019 Километража 510 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.000 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 5.64 м Длабочина на копање 5640 мм Радиус на копање 8.3 м Висина за истовар 6.3 м
Година 2019 Километража 1002 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 21.920 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 5.655 м Длабочина на копање 5655 мм Радиус на копање 8.305 м Висина за истовар 8.75 м
Година 2018 Километража 3500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Длабочина на копање 6.63 м Длабочина на копање 6630 мм Радиус на копање 9.91 м Висина за истовар 9.66 м
Година 2018 Километража 2926 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 36.530 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 8.01 м Длабочина на копање 8010 мм Радиус на копање 11.27 м Висина за истовар 10.41 м
Година 2018 Километража 2260 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 34.700 €
Година 2022 Километража 900 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
71.000 € Со вклучен ДДВ
Длабочина на копање 8.28 м
Година 2008 Километража 18136 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
29.820 US$ EUR ≈ 27.230 €
Носивост 6740 кг Длабочина на копање 7.305 м Длабочина на копање 7305 мм Радиус на копање 10.725 м Висина за истовар 10.325 м
Година 2020 Километража 460 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.830 €
Година 2018 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар Doosan DX140 LCR-5 багер гасеничар Doosan DX140 LCR-5 багер гасеничар Doosan DX140 LCR-5
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 550 м/ч Сила
Германија, Frankenthal/Pfalz
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 36.530 €
Носивост 22000 кг Длабочина на копање 6.11 м Радиус на копање 9.48 м Висина за истовар 9.63 м
Година 07/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 38.350 €
Длабочина на копање 7.365 м Радиус на копање 10.745 м Висина за истовар 10.33 м
Година 04/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
17.400 US$ EUR ≈ 15.890 €
Евро Euro 2
Година 2017 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 36.530 €
Носивост 30220 кг Евро Euro 2 Длабочина на копање 7.275 м Длабочина на копање 7275 мм Радиус на копање 10.7 м Висина за истовар 7.303 м
Година 04/2019 Километража 2400 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.218 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 3.89 м Длабочина на копање 3890 мм Радиус на копање 3.025 м Висина за истовар 5.33 м
Година 05/2019 Километража 2200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
17.600 US$ EUR ≈ 16.070 €
Евро Euro 2
Година 2016 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 23.740 €
Носивост 23000 кг
Година 04/2022 Километража 1100 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Година 03/2018 Километража 3210 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.480 €
Година 03/2020 Километража 100 м/ч Сила
Кина
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1095 огласа
Прикажи
Претплати се