Филтри -

Багери гасеничари Hyundai

Резултати од пребарување: 786 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

786 огласа: Багери гасеничари Hyundai

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 6.2 м Радиус на копање 9.5 м Висина за истовар 9.34 м
Година 2021 Километража Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража 11 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
109.036,56 US$ EUR ≈ 101.200 €
Година 2018 Километража 7982 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
28.500 US$ EUR ≈ 26.450 €
Година 07/2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
63.700 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 3000 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 7500 м/ч Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 7.33 м Длабочина на копање 7330 мм Радиус на копање 10.54 м Висина за истовар 7.15 м
Година 12/2022 Километража 73 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Длабочина на копање 5.71 м Радиус на копање 8.59 м Висина за истовар 6.78 м
Година 12/2017 Километража 3317 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.74 м Длабочина на копање 6740 мм Радиус на копање 9.78 м Висина за истовар 6.67 м
Година 12/2022 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
нови багер гасеничар Hyundai R 210 Smart Plus - NOT FOR SALE IN THE EU/NO CE MARKING нови багер гасеничар Hyundai R 210 Smart Plus - NOT FOR SALE IN THE EU/NO CE MARKING нови багер гасеничар Hyundai R 210 Smart Plus - NOT FOR SALE IN THE EU/NO CE MARKING
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.74 м Длабочина на копање 6740 мм Радиус на копање 9.78 м Висина за истовар 6.67 м
Година 08/2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Длабочина на копање 7.36 м Длабочина на копање 7360 мм Радиус на копање 10.95 м Висина за истовар 7.26 м
Година 11/2022 Километража 113 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
73.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Длабочина на копање 6.05 м Радиус на копање 8.65 м Висина за истовар 6.33 м
Година 12/2018 Километража 3515 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 6.55 м Длабочина на копање 6550 мм Радиус на копање 9.82 м Висина за истовар 6.96 м
Година 12/2021 Километража 1557 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.61 м Длабочина на копање 5610 мм Радиус на копање 8.09 м Висина за истовар 6.12 м
Година 11/2018 Километража 3190 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Длабочина на копање 6.05 м Радиус на копање 8.65 м Висина за истовар 6.33 м
Година 12/2017 Километража 6114 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
72.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Длабочина на копање 6.05 м Радиус на копање 8.65 м Висина за истовар 6.33 м
Година 12/2016 Километража 2347 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.270 €
Длабочина на копање 6.73 м Радиус на копање 9.98 м Висина за истовар 9.6 м
Година 05/2020 Километража 800 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 3090 м/ч Сила
Данска, Skive
багер гасеничар Hyundai HX330L
1
Контактирајте го продавачот
58.350 € GBP 50.000 GBP
Година 2015 Километража 8009 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
25.500 US$ EUR ≈ 23.660 €
Година 2021 Километража 867 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 36.190 €
Година 02/2020 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
Контактирајте го продавачот
67.800 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 2700 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 3400 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
61.000 US$ EUR ≈ 56.600 €
Носивост 15000 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
160.000 US$ EUR ≈ 148.500 €
Носивост 50000 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 786 огласа
Прикажи
Претплати се