Филтри -

Мини валјаци за асфалт BOMAG

Резултати од пребарување: 125 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

125 огласа: Мини валјаци за асфалт BOMAG

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини валјак за асфалт BOMAG BW80AD-2
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
6 години на Machineryline
мини валјак за асфалт BOMAG BMP8500
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
мини валјак за асфалт BOMAG BMP8500
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража 884 м/ч Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
мини валјак за асфалт BOMAG BMP8500
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Километража 184 м/ч Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
мини валјак за асфалт BOMAG BMP8500
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
мини валјак за асфалт BOMAG BMP8500
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Километража 301 м/ч Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
мини валјак за асфалт BOMAG BW100ADM-5 мини валјак за асфалт BOMAG BW100ADM-5 мини валјак за асфалт BOMAG BW100ADM-5
3
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Ширина на валјак 1000 мм
Година 2013 Километража 1239 м/ч Сила
Полска, Pabianice
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Ширина на валјак 950 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 12/2006 Километража 751 м/ч Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
9 години на Machineryline
мини валјак за асфалт BOMAG BW 135 AD-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на валјак 1300 мм
Година 2022 Километража 122 м/ч Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на валјак 1200 мм
Година 2013 Километража 1022 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на валјак 1200 мм
Година 2014 Километража 1037 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2021 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 1000 м/ч Сила
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ширина на валјак 1180 мм
Година 1999 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража 305 м/ч Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
мини валјак за асфалт BOMAG BW135 AD-5
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2017 Километража 517 м/ч Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Ширина на валјак 960 мм Работна брзина 10 км/ч
Година 12/2019 Километража 327 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Ширина на валјак 1380 мм Работна брзина 10 км/ч
Година 12/2015 Километража 1557 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
аукција 4.800 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 2407 м/ч Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 750 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 125 огласа
Прикажи
Претплати се