Филтри -

Багери гасеничари Caterpillar

Резултати од пребарување: 4726 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

4726 огласа: Багери гасеничари Caterpillar

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
багер гасеничар Caterpillar 330DL
1
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Носивост 33750 кг Длабочина на копање 7.39 м Длабочина на копање 7390 мм Радиус на копање 10.92 м Висина за истовар 7.2 м
Година 01/2018 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
багер гасеничар Caterpillar 320D багер гасеничар Caterpillar 320D
2
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Длабочина на копање 6.72 м Длабочина на копање 6720 мм Радиус на копање 9.86 м Висина за истовар 6.49 м
Година 2020 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.550 €
Година 01/2018 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.710 €
Носивост 1000 кг Евро Euro 4 Длабочина на копање 6.8 м Длабочина на копање 6705 мм Радиус на копање 9.9 м Висина за истовар 6.5 м Капацитет на хидраулична пумпа 404 бар
Година 11/2021 Километража 1800 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
23.600 US$ EUR ≈ 21.670 €
Носивост 20000 кг Длабочина на копање 6.71 м Длабочина на копање 6710 мм Радиус на копање 9.85 м Висина за истовар 6.5 м
Година 2021 Километража 690 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 64.280 €
Носивост 30500 кг Длабочина на копање 8.185 м Длабочина на копање 8185 мм Висина за истовар 7.542 м
Година 02/2022 Километража Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 3250 м/ч Сила
Германија, Finowfurt near Berlin
BSS heavy machinery GmbH
16 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.200 €
Година 03/2015 Километража 2300 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 45.910 €
Носивост 20000 кг
Година 04/2022 Километража 600 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.230 €
Носивост 5500 кг
Година 05/2022 Километража 1200 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 50.510 €
Година 03/2018 Километража 1512 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 23.880 €
Носивост 20000 кг
Година 06/2021 Километража 2100 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.183 €
Носивост 2200 кг Длабочина на копање 2.57 м Длабочина на копање 2570 мм
Година 2018 Километража 1700 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Година 2019 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Длабочина на копање 5.54 м Длабочина на копање 5540 мм Радиус на копање 8.17 м Висина за истовар 6.1 м
Година 2021 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Година 2020 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
30.500 €
Длабочина на копање 5.54 м Длабочина на копање 5540 мм Радиус на копање 8.18 м Висина за истовар 8.49 м
Година 01/2014 Километража 5000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4726 огласа
Прикажи