Филтри -

Мини багери Caterpillar

Резултати од пребарување: 928 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

928 огласа: Мини багери Caterpillar

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.900 US$ EUR ≈ 13.990 €
Длабочина на копање 4.2 м Радиус на копање 4.3 м
Година 2022 Километража 720 м/ч Сила
Кина, Hefei
Anhui Rennuo Construction Machinery Co., Ltd
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 1485 м/ч Сила
Романија
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Година 2022 Километража 79 м/ч Сила
Германија, Mülheim-Kärlich
Контактирајте го продавачот
23.940 € PLN 102.000 PLN
Длабочина на копање 2.5 м
Година 2022 Километража 795 м/ч Сила
Полска, Perzyce
Контактирајте го продавачот
24.180 € PLN 103.000 PLN
Длабочина на копање 2.5 м
Година 2022 Километража 472 м/ч Сила
Полска, Perzyce
Контактирајте го продавачот
24.060 € PLN 102.500 PLN
Длабочина на копање 2.5 м
Година 2022 Километража 671 м/ч Сила
Полска, Perzyce
Контактирајте го продавачот
23.250 € Без ДДВ
Година 2008 Километража Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 5.72 м Висина за истовар 6.14 м
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2010 Километража 8734 м/ч Сила
Норвешка, Kvaløya
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.960 €
Година 2022 Километража 650 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 2791 м/ч Сила
Германија, Garching bei München
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Евро Euro 4
Година 04/2020 Километража 1500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 1308 м/ч Сила
Холандија, Krimpen aan de Lek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 2214 м/ч Сила
Холандија, Krimpen aan de Lek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 891 м/ч Сила
Холандија, Krimpen aan de Lek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 2740 м/ч Сила
Холандија, Wijdewormer
Контактирајте го продавачот
47.302,50 €
Година 2018 Километража 2605 м/ч Сила
Германија, Hagen
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Длабочина на копање 2.321 м
Година 2017 Километража 1221 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Длабочина на копање 3.13 м
Година 2015 Километража 2677 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Длабочина на копање 2.37 м
Година 2020 Километража 1166 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.900 US$ EUR ≈ 14.930 €
Длабочина на копање 4 м Радиус на копање 6.34 м
Година 03/2023 Километража 310 м/ч Сила
Кина
Anhui Rennuo Construction Machinery Co., Ltd
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 928 огласа
Прикажи
Претплати се