Филтри -

Валјаци со гуми BOMAG

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

29 огласа: Валјаци со гуми BOMAG

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 5564 м/ч Сила
Холандија, Deurne
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Година 1986 Километража 3055 м/ч Сила
Италија, Rome
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража 9706 м/ч Сила
Франција, Limay
валјак со гуми BOMAG BW 28 RH
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на валјак 2042 мм
Година 2022 Километража 291 м/ч Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на валјак 2042 мм
Година 2021 Километража 544 м/ч Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Ширина на валјак 2 мм Работна брзина 20 км/ч
Година 12/2021 Километража 837 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
75.400 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Ширина на валјак 1727 мм Работна брзина 20 км/ч
Година 11/2021 Километража 137 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Ширина на валјак 2042 мм Работна брзина 20 км/ч
Година 12/2021 Километража 15 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 10 км/ч Надворешен радиус на вртење 3900 мм
Година 2008 Километража 860 м/ч Сила
Германија, Lautern
Контактирајте го продавачот
5.999 € Без ДДВ
Ширина на валјак 800 мм Работна брзина 2200 км/ч
Година 08/2000 Километража Сила
Романија, Nasaud
валјак со гуми BOMAG BW219 PDH-3 валјак со гуми BOMAG BW219 PDH-3
2
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Година 2003 Километража 7089 м/ч Сила
Унгарија, Nyiregyhaza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 4600 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Ширина на валјак 2042 мм Резервоар за вода 340 л Внатрешен радиус на вртење 5700 мм
Година 07/2023 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
97.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2019 Километража 6 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража 7881 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 3486 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Година 2003 Километража 7280 м/ч Сила
Унгарија, Veszprem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 4505 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Нигерија, Lagos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 6000 м/ч Сила
Израел, Emek Hefer Industries Park
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража 277 м/ч Сила
Холандија, Haps
валјак со гуми BOMAG  BW27RH
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
валјак со гуми BOMAG BW25RH
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на валјак 2060 мм
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Година 1994 Километража 8000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се