Филтри -

Натоварувачи со тркала Caterpillar

Резултати од пребарување: 1511 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1511 огласа: Натоварувачи со тркала Caterpillar

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 2622 м/ч Сила
Холандија, Vrouwenparochie
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Носивост 3770 кг Висина за истовар 2.6 м Брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража 9391 км Сила
Германија, Goch
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.250 € PLN 65.000 PLN
Година 2005 Километража 6000 м/ч Сила
Полска, Sulechow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2013 Километража 12000 м/ч Сила
Грција, Patras
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.580 €
Носивост 5000 кг Евро Euro 2 Висина за истовар 7.5 м Брзина 39.3 км/ч
Година 2014 Километража 5000 км Сила
Гана
Контактирајте го продавачот
94.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 11263 м/ч Сила
Холандија, Amersfoort
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 16355 м/ч Сила
Холандија, Amersfoort
Контактирајте го продавачот
86.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 14499 м/ч Сила
Холандија, Amersfoort
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Година 2013 Километража 13325 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Висина за истовар 3.35 м Брзина 40 км/ч
Година 2015 Километража 16101 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 11525 м/ч Сила
Италија, Naples
Контактирајте го продавачот
18.900 US$ EUR ≈ 17.410 €
Висина за истовар 3 м Брзина 37 км/ч
Година 2020 Километража 800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.800 US$ EUR ≈ 17.320 €
Носивост 23698 кг Висина за истовар 3005 м Брзина 38 км/ч
Година 2020 Километража 260 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
60.950 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 12884 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 9700 м/ч Сила
Германија, Finowfurt near Berlin
BSS heavy machinery GmbH
16 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
39.640 € PLN 169.000 PLN
Висина за истовар 3.94 м
Година 2016 Километража 16248 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Висина за истовар 4.2 м Брзина 45 км/ч
Година 2017 Километража 3020 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
32.250 € Без ДДВ
Висина за истовар 3.5 м
Година 2011 Километража 1524 м/ч Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 11441 м/ч Сила
Германија, Halver
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Година 2017 Километража 15811 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
153.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 4303 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Година 2001 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Висина за истовар 3 м
Година 2018 Километража 5500 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Година 1993 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Година 2008 Километража Сила
Полска, Lubartów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1511 огласа
Прикажи