Филтри -

Автодигалки Euro 6

Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автодигалки: 51 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10473 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Висина на подигање 7.5 м
Година 2015-01-01 Километража 289000 км Сила 310 кс
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Носивост 11035 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-06-20 Километража 380338 км Сила 480 кс
Холандија, Andelst
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6815 кг Евро Euro 6
Година 01/2018 Километража 40013 км Сила 500 кс
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
210.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на кран DAK Модел Cat T12 QY18 K5 Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 30 м Капацитет на крајот на стрелата 18 т
Година 03/2021 Километража 57 км Сила 250 кс
Романија, Ploiești
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Носивост 17450 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-06-12 Километража 1067400 км Сила 469 кс
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12497 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-01-16 Километража 581000 км Сила 460 кс
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11670 кг Евро Euro 6
Година 01/2017 Километража 104932 км Сила 400 кс
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Носивост 11035 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-06-20 Километража 380338 км Сила 480 кс
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10426 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015-01-01 Километража 135000 км Сила 410 кс
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5764 кг Евро Euro 6
Година 01/2013 Километража 404337 км Сила 360 кс
Холандија, Hedel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10110 кг Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 200568 км Сила 450 кс
Холандија, Hedel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Висина на подигање 45 м
Година 01/2017 Километража 34490 км Сила 510 кс
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Висина на подигање 41.6 м
Година 01/2015 Километража 26141 км Сила 400 кс
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Висина на подигање 36.8 м
Година 01/2018 Километража 31639 км Сила 490 кс
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2016 Километража 91000 км Сила 500 кс
Холандија, Apeldoorn
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Претплати се