Филтри -

Автодигалки Tadano Faun

Резултати од пребарување: 94 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

94 огласа: Автодигалки Tadano Faun

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски Марка на кран Faun Модел ATF 45-3 Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 34 м Противтежа 8500 кг
Година 07/2005 Километража 154000 км Сила
Грција, Athens
Notis Cranes SA
Контактирајте го продавачот
114.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Марка на кран Faun Модел ATF 60-4 Висина на подигање 56 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 16 м
Година 2003 Километража 77000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
339.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Висина на подигање 68 м Дофат на стрела 52.1 м Дофаќач 16 м Противтежа 16500 кг
Година 2015 Километража 70000 км Сила
Полска, Częstochowa
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
229.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Марка на кран Faun Модел ATF65G-4 Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м
Година 2009 Километража 103000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
189.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Марка на кран Faun Модел ATF 80-4 Висина на подигање 65 м Дофат на стрела 48.5 м Дофаќач 16 м Противтежа 18000 кг
Година 2007 Километража 111000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
229.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Марка на кран Faun Модел ATF 70G-4 Висина на подигање 44 м Дофат на стрела 44 м Противтежа 15000 кг
Година 2012 Километража 193000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
106.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Марка на кран Faun Модел ATF 40G-2 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 35 м Дофаќач 10 м
Година 2008 Километража 240000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
127.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Марка на кран Faun Модел ATF 60-3 Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 40 м
Година 2007 Километража 188000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2008 Километража 362984 км Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија хидраулично Марка на кран Faun Модел ATF 45-3 Висина на подигање 34 м Дофат на стрела 34 м Дофаќач 9 м Капацитет на крајот на стрелата 45000 т Макара макара
Година 2002 Километража 127702 км Сила
Полска, Stare Miasto
автодигалка Tadano Faun ATF 220G-5
1
Контактирајте го продавачот
395.000 €
Капацитет на крајот на стрелата 220 т
Година 2008 Километража 29000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка Tadano Faun ATF 100 G-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 51 м Капацитет на крајот на стрелата 100 т
Година 2015 Километража Сила
Холандија
автодигалка Tadano Faun ATF 130G-5
1
Контактирајте го продавачот
695.000 €
Модел Tadano Faun ATF 130G-5 Капацитет на крајот на стрелата 130 т
Година 2018 Километража 65000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 92298 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража 290000 км Сила
Австрија, Salzburg
автодигалка Tadano Faun ATF 160 G 5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично Висина на подигање 75 м Капацитет на крајот на стрелата 160 т Брзина 80 км/ч Противтежа 51000 кг
Година 2005 Километража 115000 км Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично Дофат на стрела 35 м Дофаќач 14 м
Година 2002 Километража 116000 км Сила
Полска, Będzin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 130000 кг Евро Euro 4
Година 2018 Километража 25300 км Сила
Германија, Mainburg
автодигалка Tadano Faun ATF 220 G-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 68 м Капацитет на крајот на стрелата 220 т
Година 2017 Километража 9000 м/ч Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на кран DAK Висина на подигање 52 м Дофаќач 52 м Капацитет на крајот на стрелата 110 т Противтежа 28 кг
Година 2006 Километража 63000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2015 Километража 44000 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски Марка на кран Faun Модел ATF 45-3 Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 34 м Противтежа 8500 кг
Година 07/2005 Километража 154000 км Сила
Грција, Athens
автодигалка Tadano Faun ATF 65 G-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 44 м Дофаќач 16 м Капацитет на крајот на стрелата 65 т
Година 2011 Километража Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража Сила
Холандија, Haelen
автодигалка Tadano Faun ATF 70 G-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 52 м Капацитет на крајот на стрелата 70 т
Година 2018 Километража Сила
Холандија
автодигалка Tadano Faun ATF 60G-3
1
Контактирајте го продавачот
395.000 €
Капацитет на крајот на стрелата 60 т
Година 2019 Километража 17000 км Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 94 огласа
Прикажи
Претплати се