Филтри -

Автодигалки Grove

Резултати од пребарување: 286 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

286 огласа: Автодигалки Grove

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
автодигалка Grove GMK 5250L автодигалка Grove GMK 5250L
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 31198 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
автодигалка Grove GMK 4090
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 51 м Дофаќач 18 м Капацитет на крајот на стрелата 90 т
Година 2018 Километража Сила
Холандија
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
46.750 € Без ДДВ
Носивост 30000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на кран Grove Модел RT 530 E Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 85 м Капацитет на крајот на стрелата 2 т
Година 04/2005 Километража Сила
Бугарија, Kazanlak
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 15000 км Сила
Шведска, Bålsta
Контактирајте го продавачот
86.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Марка на кран Grove Модел GMK 3050 Висина на подигање 54 м Дофат на стрела 38.1 м Дофаќач 15 м Противтежа 10500 кг
Година 2000 Километража 175000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на кран Grove Модел GMK3060
Година 2006 Километража Сила
Кина, 长沙市
автодигалка Grove GMK 4100L автодигалка Grove GMK 4100L
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 100000 кг
Година 2015 Километража Сила
Италија, San Paolo BS
автодигалка Grove GMK 3055
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 43 м Дофаќач 15 м Капацитет на крајот на стрелата 55 т
Година 2015 Километража 8000 м/ч Сила
Холандија
автодигалка Grove GMK 2035
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дофаќач 29 м Противтежа 6000 кг
Година 2005 Километража 155000 км Сила
Германија, Zweibrücken
Контактирајте го продавачот
183.500 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 19900 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично Марка на кран Grove Модел GMK 5130-2 Висина на подигање 78 м Дофат на стрела 60 м Дофаќач 18 м Брзина 85 км/ч Противтежа 40100 кг
Година 2013 Километража 21600 км Сила
Холандија, Oud Beijerland
Контактирајте го продавачот
аукција 40.205 € Со вклучен ДДВ
Година 2011 Километража 7341 м/ч Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 1
Година 01/2012 Километража 15151 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
2 години на Machineryline
автодигалка Grove GMK 4080
1
Контактирајте го продавачот
180.000 €
Година 2001 Километража 96000 км Сила
Германија, Frankfurt am Main
Контактирајте го продавачот
128.500 €
Година 2007 Километража 3644 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на кран Grove
Година 2004 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 100000 кг
Година 2013 Километража Сила
Турција, KOCAELİ/GEBZE
автодигалка Grove GMK 4100
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 100000 кг Висина на подигање 70 м Брзина 80 км/ч Противтежа 26100 кг
Година 2008 Километража 60000 км Сила
Финска, Helsinki
автодигалка Grove GMK 4100L автодигалка Grove GMK 4100L
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 100000 кг Марка на кран Grove Модел GMK 4100L
Година 2015 Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично Марка на кран Grove Модел GMK 3050 Висина на подигање 45 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина 80 км/ч Макара макара
Година 1995 Километража Сила
Финска, Helsinki
автодигалка Krupp 4070 на шасија Grove GMK 4070
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично Марка на кран Krupp Модел 4070 Висина на подигање 54 м Капацитет на крајот на стрелата 70 т Брзина 80 км/ч Противтежа 10400 кг Макара макара
Година 1994 Километража 88000 км Сила
Финска, Helsinki
автодигалка Grove GMK 5095
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 77 м Капацитет на крајот на стрелата 100 т Брзина 80 км/ч Противтежа 26000 кг
Година 2011 Километража Сила
Финска, Helsinki
автодигалка Grove GMK 3055
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година 2008 Километража Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година 2006 Километража 171000 км Сила
Германија, Frankfurt am Main
автодигалка Grove GMK 5220, 2016
1
Контактирајте го продавачот
850.000 € Без ДДВ
Носивост 220000 кг Дофат на стрела 68 м Дофаќач 37 м Противтежа 77000 кг
Година 2016 Километража 22300 км Сила
Германија, Frankfurt am Main
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 286 огласа
Прикажи