Филтри -

Автодигалки Euro 2

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автодигалки: 46 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
66.000 €
Евро Euro 2 Суспензија хидраулично Марка на кран Grove Модел GMK 2035 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 29 м Дофаќач 15 м Противтежа 6000 кг
Година 2000 Километража 165000 км Сила 278 кс
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија хидраулично Марка на кран Liebherr Модел LTM 1030/2 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 15 м Противтежа 5500 кг
Година 2002 Километража 156000 км Сила 278 кс
Полска, Częstochowa
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
54.500 € Без ДДВ
Носивост 10860 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2001 Километража 629477 км Сила 460 кс
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Носивост 12140 кг Евро Euro 2
Година 01/1999 Километража 499817 км Сила 400 кс
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
17.750 € Без ДДВ
Носивост 3480 кг Евро Euro 2
Година 01/1999 Километража 414020 км Сила 220 кс
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Носивост 2230 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1998-10-09 Километража 1054461 км Сила 379 кс
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1998-07-09 Километража 604320 км Сила 400 кс
Холандија, VELDDRIEL
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18640 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски Висина на подигање 8 м
Година 01/1995 Километража 599968 км Сила 364 кс
Холандија, Maarssen
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Евро Euro 2 Суспензија хидраулично Висина на подигање 31 м Дофаќач 7.55 м Капацитет на крајот на стрелата 35 т
Година 01/1989 Километража 150000 км Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6910 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2002 Километража 184000 км Сила 350 кс
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Носивост 20000 кг Евро Euro 2 Марка на кран Bumar Модел DUT 0203 Висина на подигање 25 м Дофаќач 5 м
Година 1992 Километража 4668 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Носивост 8820 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999-10-14 Километража 489146 км Сила 260 кс
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
121.990 € Без ДДВ
Носивост 80000 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски Марка на кран Grove Модел GMK 4075 Висина на подигање 70 м Дофат на стрела 43 м Дофаќач 27 м Капацитет на крајот на стрелата 10.5 т Противтежа 16100 кг
Година 2002 Километража 57420 км Сила 422 кс
Унгарија, Nagytarcsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 30000 кг Евро Euro 2 Марка на кран Tadano Модел TG300E
Година 05/2004 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Висина на подигање 30.4 м
Година 01/1998 Километража 239000 км Сила 171 кс
Белгија, Overpelt
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Претплати се