Филтри -

Автодигалки FAUN

Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

70 огласа: Автодигалки FAUN

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Година 1989 Километража 93399 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 730 кг
Година 1997 Километража 8012 км Сила
Холандија, Almelo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
189.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Марка на кран Faun Модел ATF 80-4 Висина на подигање 65 м Дофат на стрела 48.5 м Дофаќач 16 м Противтежа 18000 кг
Година 2007 Километража 111000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
199.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Марка на кран Faun Модел ATF 65G-4 Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м Противтежа 12500 кг
Година 2009 Километража 242000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
229.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Марка на кран Faun Модел ATF 70G-4 Висина на подигање 44 м Дофат на стрела 44 м Противтежа 15000 кг
Година 2012 Километража 193000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
106.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Марка на кран Faun Модел ATF 40G-2 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 35 м Дофаќач 10 м
Година 2008 Километража 240000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
249.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Марка на кран Faun Модел ATF 90G-4 Висина на подигање 70 м Дофат на стрела 51.2 м Дофаќач 18 м Противтежа 22300 кг
Година 2008 Километража 25000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
136.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Марка на кран Faun Модел ATF 50G-3 Висина на подигање 56 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 16 м
Година 2008 Километража 98000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
229.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Марка на кран Faun Модел ATF65G-4 Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м
Година 2009 Километража 103000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
127.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Марка на кран Faun Модел ATF 60-3 Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 40 м
Година 2007 Километража 188000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
149.500 € Без ДДВ
Носивост 250 кг Евро Euro 4
Година 2008-03-26 Километража 240000 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
98.900 € Без ДДВ
Висина на подигање 34 м
Година Километража 7580 м/ч Сила
Холандија, Roermond
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Носивост 50000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Марка на кран Faun Модел ATF 45-3 Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 8.715 м Дофаќач 8.715 м Капацитет на крајот на стрелата 0.4 т Брзина на подигање на товар 0.45 м/мин Брзина 80 км/ч Противтежа 8500 кг Макара макара
Година 03/2003 Километража 61070 км Сила
Латвија, Valmiera
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Носивост 40000 кг Марка на кран Faun Модел RTF 40-3 Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 28 м Дофаќач 9 м Капацитет на крајот на стрелата 40 т Противтежа 9 кг Макара макара
Година 2000 Километража 110749 км Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
215.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Марка на кран Faun Модел ATF 80-4 Дофат на стрела 48.5 м Дофаќач 16 м Брзина 80 км/ч Противтежа 18000 кг Макара макара
Година 2005 Километража 170000 км Сила
Романија, Giarmata Vii
автодигалка FAUN ATF 60G-3 автодигалка FAUN ATF 60G-3
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на крајот на стрелата 60000 т
Година 2019 Километража 41529 км Сила
Германија, EHINGEN
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Носивост 45000 кг Евро Euro 3 Марка на кран Faun Модел ATF 45 Дофат на стрела 34 м Дофаќач 16 м Противтежа 8500 кг
Година 2006 Километража 72000 км Сила
Босна и Херцеговина
автодигалка FAUN 6 in-line / 17hp автодигалка FAUN 6 in-line / 17hp
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противтежа 8500 кг
Година 2006 Километража 155000 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противтежа 22000 кг
Година 2008 Километража 131000 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противтежа 13000 кг
Година 2004 Километража 127600 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 80000 кг Марка на кран Faun Модел Atf80 Висина на подигање 48.5 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м Противтежа 18 кг
Година 2005 Километража 215000 км Сила
Ирска, Edenderry
Контактирајте го продавачот
168.500 € Без ДДВ
Година 01/2006 Километража 12388 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1988 Километража 138766 км Сила
Холандија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1988 Километража 138766 км Сила
Холандија, Overpelt
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи